E-Ticaret

E-Ticaret Hakkında Herşey

E-Ticaret Tasarımı

E-Ticaret tasarımı ne kadar iyi yapılır ise o kadar çabuk bir gelişme göstermektedir. Günümüzde teknoloji o kadar hızlı bir şekilde gelişmektedir ki bu gelişmeye ayak uydurabilmek adeta büyük bir yarış içerisinde olma durumunu ifade etmektedir. İnternet dünyasında yerini almak isteyen tüm e ticaret sitesi sahipleri teknolojinin gelişmelerinden faydalandıkları noktada başarı elde etmektedirler. E ticaret sitelerinin önemi gün geçtikçe artmaya başlamaktadır. Bunun en baş sebebi ise artık günümüzde bir tık ile alabileceğimiz her ürünün internet dünyasında olmasıdır. Yiyecek, içecek, giyinme ve hatta barınma gibi birçok ihtiyacımızı artık internet üzerinden karşılar olmuş durumdayız. Bu durum da e ticaret sitesi sahipleri ya da sahibi olmak isteyen kişileri başarılı bir e ticaret sistemine sahip olma hususunda gelişmelere ayak uydurulması gerektiği konusunda uyarmak danışmanların en önemli görevleri haline gelmiştir. Müthiş bir web tasarımı sayesinde sitenizin göze hitap etmesini sağlayarak tüketiciyi öncelikli olarak kendinize çekmeniz mümkün olmaktadır. Bu sebeple her şeyden önce web sitesi kurdurmak istiyorsanız e ticaret tasarımı hususuna özen göstermelisiniz.

Örneğin, e ticaret sitenizde yeni kampanyalar başlatmayı planlıyorsunuz. Bunun için en önemli kriteriniz web siteniz üzerindeki kampanyaların dikkat çekici tasarımları olmalıdır. Bir kampanya ne kadar dikkat çekici olursa o kadar fazla kişiyi web sitenizi ziyaret etmeye yönlendirecektir. Sonuç itibari ile beğenilen bir sitenin kampanyasını bir kişi takip ettiğinde o kişi diğerlerine, diğerleri de başkalarına sitenizi önererek kampanyalarınızın takibi süreklilik halini alacaktır. Ancak bunun için mümkün mertebe özet bir tasarım gerçekleştirmeye dikkat etmelisiniz. Özet tasarımdan kastımız ise şudur; tasarımını gerçekleştirdiğiniz kampanya veya ürünler kullanıcı kitlesine hitap etmeli, gözü yormayan sade niteliklerde olmalı, kampanyalarınız web sitenizin ilk sayfasında yer almalı, tüketiciyi sıkmayacak bir nitelik taşımalıdır. Bu sayede E-Ticaret tasarımını mükemmel kılmanız mümkün olacaktır.

E-Ticaret tasarımını en iyi şekilde gerçekleştirecek e ticaret danışmanlarımızdan destek almanız halinde satış hacimlerinizi beklediğiniz seviyenin de üzerine taşımanız mümkün olacaktır. Bu deneyimi yaşamak ve sektörde ön plana çıkmak istiyorsanız profesyonel ekibimizden destek almanızı tavsiye ederiz. Sektörde bulunan e ticaret sitelerini incelediğinizde ve ekimiz tarafından tasarımlarının gerçekleştirilmiş olduğu e ticaret sitelerini incelediğinizde aradaki farkı açık ve net bir biçimde görmüş olacaksınız. Tasarımlarını gerçekleştirdiğimiz tüm e ticaret sahipleri yeni tasarımlar için her daim kapımızı çalmaktadırlar. Bunun ana sebebi ise mevcutta bulunan web siteleri üzerinden sağladıkları maksimum faydadır.

E-Ticaret tasarımı hususunda bilgisi olmayan kişi ya da kuruluşlar ile kesinlikle muhatap olmamanız yararınıza olacaktır. İnternet dünyasında bilgisayar üzerinde bir miktar bilgi sahibi olan bazı kişiler bile kendilerini bir profesyonel gibi tanıtmaktadırlar. Ancak aldığınız hizmet neticesinde profesyonellikten bir haber olduklarını kendi gözlerinizle görmüş olursunuz. Her şeyden önce iyi bir tasarımın rakiplerinizin önüne geçmeniz için en önemli basamak olduğunu unutmamalısınız. Bu sebeple profesyonel destek aldığınızda katlanacağınız maliyetleri gözden çıkarmanız gerekmektedir. Maliyet hesabında sizlere çok aşırı derecede zorlamadan sağlıklı ve daimi aranan bir web sitesine sahip olma noktasında gereken desteği vermekteyiz. Görselliğin ön plana çıkarıldığı bir tasarım ile bir bakmışsınız ki sektörün öncü firmaları arasına çoktan yerleşmişsiniz.

E-Ticaret tasarımı gerçekleştirilirken dikkatli davrandığımız hususlardan bir tanesi de hedef kitlenin aradığı ürünlere basit birkaç adım ile ulaşmasını sağlamaktır. Bu durum sektörde aynı ürünlerin satışını gerçekleştiren rakiplerimizin önüne geçebilmek için en önemli avantajı sizlere sağlamaktadır. Bazı web sitelerinde aradığınız ürünü bulmak adeta bir bulmaca çözmek kadar zordur. Bu durum da tüketiciyi böyle sitelerden uzaklaştırmaktadır. Basit bir kullanıma sahip olan menü içerisinde arama gerçekleştirilmesini sağlayacak olan arama butonlarının olması ise e ticaret sitelerinin tercih edilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Bu sayede tüketici aramış olduğu ürünü arama butonunda kodlayarak kolaylıkla bulma imkânına sahip olmaktadır.

E-Ticaret tasarımı gerçekleştirilirken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise web sitenizin içerisinde dolaşım gerçekleştiren tüketicinin sayfalar arasında geçişini kolay, pratik ve az bir zaman harcayarak yapmasını sağlayan bir tasarım oluşturulmasıdır. Aksi takdirde zaten aradığı ürünü çok daha kolay olarak bulabileceği diğer web sitelerine yönelen müşteri sayınızda artış gözlemlersiniz. Kendi web sitenizin ziyaretleri oldukça düşük olurken, rakiplerinizin web sitelerinin ziyaretinin artması da ayrıca can sıkıcı bir durum olabilmektedir.

E-Ticaret Yazılım

E-Ticaret yazılımları konusunda uzman kişi ya da kuruluşlar tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Yeni bir e ticaret sitesine sahip olacaksanız işiniz biraz daha zor demektir. Mevcutta e ticaret sitesi olanlar bu konuda biraz daha şanslı olabilir. Yeni bir web sitesi öncelikli olarak hatasız bir şekilde kurulmalıdır. Web sitesinin kuruluşunda tasarımından içindeki programların entegrasyon sağlayacağı alanlarına kadar tüm ayrıntılar düşünülmelidir. Yeni bir e ticaret sitesinde sıfır hata ile işlerinize başlamanız tercih ettiğiniz yazılımcının tecrübesiz olması daha da güçleşecektir. Bu sebeple öncelikli olarak maksimum fayda sağlayabileceğiniz bir yazılımcı bulmanız gerekmektedir. Bunun için de internet sektöründe varlığını ispatlamış olan firmamızdan destek almanız mümkündür. Konusunda uzman yazılımcılarımız sayesinde sizler de e ticaret sitenizden maksimum ölçüde fayda sağlayabilirsiniz. Yeni bir web sitesi değil de mevcutta halen daha ticari olarak faaliyetlerine devam eden bir e ticaret siteniz var ise bu konuda daha şanslısınız demektir. Sonuç itibari ile işlemlere sıfırdan başlanmayacaktır. Birkaç düzeltme işlemi ile yazılımınızın yenilenmesi sağlanmak koşulu ile süper hızlı ve faydalı bir e ticaret sitesine sahip olabileceksiniz.

E-Ticaret Yazılımı için ilk önceliğiniz bu işi bilen bir profesyonelden destek almak olmalıdır. Aksi takdirde yazılımında problem olan e ticaret sitelerinde ürün ve veri girişleri, stok kontrolleri, müşteri cari hesapları kontrol altına alınamaz duruma gelebilir. Sisteminizin eski bir yazılıma sahip olması nedeni ile çoğu zaman tüm işlerinizin birbirine girdiğinden şikâyet etmeniz mümkün olmaktadır. Örneğin stoklarda gözüken ürünler yazılımınızın düzgün çalışmaması sebebi ile stokta yokmuş gibi görünebilir. Bu durum da müşteri kayıplarının önünü açar. Müşteri rakip bir e ticaret sitesinden ürün satın alarak yaşamına devam eder. Sonuç itibari ile müşterinin amacı ihtiyacı olana sahip olmaktır. Sisteminizde bulunan ürünlerin kısıtlı bir şekilde görülmesi durumu da yazılımınızın kalitesi ile doğru orantılıdır. E ticaret sitenizde satışa sunmuş olduğunuz ürünlerin büyük bir kısmı kısıtlı olarak göründüğünde çoğu zaman müşteriler diğer ürünleri görme zahmetinde dahi bulunmaz. Bu durum da yine olumsuzluk olarak müşteri kaybı şeklinde karşınıza çıkabilecektir.

E-Ticaret yazılımının kusursuz çalışması ile ürün satın alan müşterileriniz tüm ihtiyaçlarını görürken bilgilendirme almak istedikleri konular ile ilgili olarak özel bir e posta talebinde bulunabilmektedirler. Bu durumda kusursuz yazılımınız sayesinde müşterileriniz satın almış oldukları ürünler ile ilgili tüm konuları bir tek e posta yardımı ile edineceklerdir. Satın alınan ürünlerin kargo takiplerini yapılabilmesi için kargo firmaları ile entegrasyon sağlanması gerekmektedir. Eğer entegrasyon sağlamayan bir yazılıma sahipseniz müşterilerinizin kargo takibi yapma hakkını elinden alabileceğinizi unutmayın. Yurt dışına da ürün satışı gerçekleştiren bir e ticaret siteniz mevcut ise bu gibi durumlarda birden fazla dil seçeneğini siteniz üzerine ekletmeniz gerekmektedir. Yazılımcınız ile görüşerek e ticaret sitenizin satış gerçekleştirdiği ülkelerin dillerine çevirmeleri mümkün olmaktadır.

E-Ticaret yazılımında olmazsa olmazların içerisinde muhakkak satışı gerçekleştirilen ürün kategorilerinin filtrelenmesi gerekmektedir. Filtreleme sistemini tam olarak kurduğunuzda hedef kitleye ulaşmanız çok daha kolay olacaktır. Örneğin; bebek kıyafetlerinin satışını gerçekleştiriyorsunuz. Hedef kitleniz anneler olacaktır. Alışveriş için e ticaret siteniz ziyaret edildiğinde bebeğin ihtiyacı olan ürünlere kolaylıkla ulaşım sağlanmak istenecektir. Bebek alt giyim, bebek üst giyim, bebek çorap, bebek iç çamaşırı gibi, a dan z ye, ucuzdan pahalıya, pahalıdan ucuza gibi filtreleme seçeneklerini yazılımınıza dâhil etmeniz durumunda e ticaret sitenizdeki ziyaret oranını çok daha fazla arttırmanız mümkün olacaktır. Filtreleme sistemi her e ticaret sitesinde muhakkak olmalıdır.

E-Ticaret yazılımı hususunda gerekli desteği sizlere sağlıyor olmamız sebebi ile en çok tercih edilen danışman firma olarak sektörde yerimizi almış bulunmaktayız. Yazılımcılarımız ihtiyaçlarınızı en baştan belirleyerek e ticaret sitenizin müşteri potansiyelini arttırma yolunda emin adımlarla hareket etmektedirler. Müşterilerin kargolarını kolaylıkla takip edebilecekleri bir kargo takip sistemi her daim müşteriye güven sağlamaktadır. Bunun haricinde siparişlerinin an ve an ne konumda olduğunu görmek isteyen titiz müşterilere yönelik anlık sipariş takibi sistemi de bir yazılımda muhakkak olması gerekenlerin arasındadır. Bunun haricinde müşterilerin ürünleri satın alırken tercih etmek istedikleri ödeme biçimi, anlaşmalı bankalar, eft, havale, kapıda ödeme seçenekleri de e ticaret sitenizin can alıcı noktaları arasında olması gereken kriterleri oluşturmaktadır.

E-Ticaret Paket Çözümlerimiz

E-Ticaret paket çözümlerimizden yararlanarak işletmeniz için en uygun paketi tercih ederek maksimum müşteri potansiyeline sahip olmanız mümkündür. Burada önemli olan yazılımcılarımız ile kuracağınız bağlantıdır. Bu bağlantıdan kastımız ise şudur. Yazılımcılarımız hangi alanda satış gerçekleştiren bir işletme olduğunuza bağlı olarak size uygun ve kaliteli paket seçeneklerini önünüze sermektedir. Bu paket seçeneklerimizden dilediğiniz ile başlamakta serbest olduğunu öncelikle hatırlatmak isteriz. Maddi gücünüz ile de doğru orantılı olarak bütçenizi çok da zorlamayacak şekilde tarafınıza sunulan e ticaret paketlerimizden biri ile işleme başlamak için tarafımıza ulaşım sağlamanız yeterli olacaktır.

E-Ticaret paket çözümlerimiz konusunda fikir elde etmek isteyen birçok e ticaret sitesi sahibi her geçen gün sayıları artmakla birlikte tarafımıza ulaşmaktadır. Firmamızdan destek almak isteyen site sahiplerini doğru bir şekilde yönlendirdikten sonra en güzeli de takdirlerini kazanmak olmaktadır. Sitelerindeki ziyaretçi trafiğinin her geçen gün daha da fazla arttığını söyleyerek teşekkür etmek üzere tarafımıza ulaşan tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç bilmekteyiz. Şimdi sizlere sunmuş olduğumuz avantajlı paket çözümlerimizden bahsetmeyi uygun görmekteyiz. Öncelikle belirtmeliyiz ki e ticaret sisteminde henüz yeni iseniz ve gider kısmında çok büyük bir yatırım yapmak istiyorsanız başlangıç seviyesinde olan bir paketi tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. Yüksek bir paket seçerek hem maliyetinizi arttırmış olursunuz hem de sektörde yeni olmanızın dez avantajları sayesinde istediğiniz sonuçlara kısa sürede ulaşamadığınız takdirde olumsuz bir önyargıya kapılırsınız. Bu sebeple yeni işe başlayanlara sunmuş olduğumuz başlangıç paketleri en idealidir demekteyiz. Peki ya bu başlangıç seviyesinde bulunan paket içeriği nelerden oluşmaktadır? Şimdi de gelin hep birlikte bunları inceleyelim.

E-Ticaret paket çözümlerimizden olan başlangıç paketimizin içeriği basit bir kullanıma sahip olan, basit olduğu kadar da hedef kitleye pratik bir yolla ulaşmayı sağlayan bir pakettir. Tüketici ürün arayışı içerisine girdiğinde önceliklerinden bir tanesi de ödemeyi nasıl gerçekleştireceği hususudur. Başlangıç paketinde tüketicinin kolaylıkla alışveriş yapmasını desteklemek amacı ile kapıda ödeme ve havale seçeneklerini eklemiş bulunmaktayız. Bu sayede güven açısından kapıda ödeme seçeneği ile müşteri nazarında bir adım öne geçmenizi sağlamaktayız. Bu sayede e ticaret sitenize limitsiz ziyaretçi girişi olması beklenmedik bir sonuç olmayacaktır. Tüketici alışveriş için cep telefonundan giriş yaptığı takdirde mobil versiyon ile kolaylıkla alışveriş yapma imkânı bulmaktadır. Bunun için bir masa üstü bir bilgisayar kullanmanız gerekmemektedir. En güncel seo modüllerini web sitenize ekleyerek hızlı bir şekilde rakiplerinizi geçecek düzeye sizleri getirmeyi hedeflemekteyiz. Sitenizde ziyaretçi olanlar indirime girmiş olan ürünlerinizi kolaylıkla bulabilmektedir. Web sitenize üyelik gerçekleştiren bir ziyaretçiyi “beni hatırla” butonu ile kolaylıkla kendinize bağlamanız da mümkün olmaktadır.

E-Ticaret paket çözümlerimizden başlangıç seviyesi paketimizin birkaç özelliğine değindikten sonra şimdi sizlere biraz daha gelişmiş bir üst model paket seçeneğimizin özelliklerinden bahsetmeyi uygun görmekteyiz. Bu paketimizi de genel olarak mevcutta bir e ticaret sitesine sahip olup, satışlarını arttırmak isteyen müşterilerimize sunmuş olduğumuz avantajlı bir pakettir. Bu paketi tercih eden müşterilerimizin bir de mobil uygulaması olacaktır. Bu sayede hedef kitle sadece web sitesi üzerinden değil mobil uygulamalar üzerinden de rahatlıkla e ticaret sitesine erişim sağlayabilecektir. Seo uyumu hat safhada olup, müşteriler satışını gerçekleştirdiğiniz ürünler için yorum yapabilir durumda olacaktır. Bu yorumlar da ziyaretçi sayınızın artması için bir alternatif olarak karşınıza çıkmış olacaktır. Müşterilerinizin ürün alışverişi gerçekleştirdikçe puan toplaması ve bu puanlar ile alışveriş yapması mümkün olacaktır. Havale ve eft ile yapılan ödemelerde anında bildirim almanızı sağlayan bir sistem kuruyor olmamız sebebi ile anlık olarak müşterilerinizin ödemelerinden haberdar olmanız sağlanmaktadır. Bu paketin en avantajlı özelliklerinden bir tanesi de stokları tükenmiş olan ürünün satışının kapatılmasını sağlamasıdır. Bu sayede müşterileriniz stokta olmayan bir ürünün siparişini giremeyecektir.

E-Ticaret paket çözümlerimizin en sonuncusu ise en üst düzey paketimizdir. Bu paket içeriği genel olarak profesyonel olarak uzun yıllardır e ticaret işi ile uğraşıp işini daha ileri seviyelere taşımak isteyenler tarafından tercih edilmektedir.  Bu paket içeriğinde başlangıç ve orta seviyedeki paketin haricinde kalan avantajların en önemlisi yurt dışı pazarlara kolaylıkla açılmanızı sağlayacak olan çoklu dil seçeneğinin bulunmasıdır. Bu özelliğin haricindeki tüm detaylar bir ve ikinci aşamada olan paketlerde olduğu gibi devam etmektedir.

E Ticaret Raporlama

E ticaret raporlama işlemi e ticaret sitesi sahiplerinin ortak gündemini oluşturmaktadır. Raporlamanın doğru ve sağlıklı yapılmaması halinde karşılarına çıkacak olan sorunları bazen tahmin dahi edemezler. Başarının ölçülmesi için en önemli unsur doğru ve geçerli bir raporlamadır. Kurduğunuz e ticaret sisteminde ayarların saat gibi işlemesi gerekmektedir. Kayıt altına aldığınız müşterilerden, siparişlerin durumuna, ürün kategorilerine göre verilen siparişlere, aylar, günler, saatler bazında detaylı bir şekilde rapor oluşturulması halinde başarınızı tam olarak ölçme şansı elde edebileceğiniz açık bir gerçektir.

E ticaret raporlama sistemini kullanan işletmeler eğer raporlama sistemi var olduğu halde bu sistem üzerinde çok fazla durmazsalar kurulan e ticaret sitesine sağlanan emeklerin bir süre sonra boşa gitmesine sebebiyet verebilir. Sisteminizde yer alan raporlama sistemlerini sürekli takip etmeniz halinde geleceğiniz için daha faydalı planlar yapma şansı elde ederek e ticaret sitenizi yüksek başarılara ulaştırmanız mümkün olacaktır. Örneğin; e ticaret sitenizde bebek giyimi üzerine olduğunu var sayalım ve bu site üzerinde bir kampanya başlatmaya karar verdiğinizi düşünelim. Kampanya ürün bazında bebek badilerinde 4 al 3 öde kampanyası olsun. Badilerin satışı hususundaki raporlamalarınızı kontrol ederek bu kampanyayı ne zaman yapacağınıza karar vermeniz satış hacminizi arttırmanız için en önemli kriter olacaktır. Örneğin saat 17:30 ile 23:00 saatleri arasında sitenizin en çok ziyaretçi aldığını ve en çok alışverişin yapıldığını varsayalım. Bu kampanyayı bu saatler arasında gerçekleştirmeniz halinde yüksek kazançlar elde etmeniz mümkün olacaktır. Bu saat dilimini belirleyen gizli unsur da e ticaret raporlama sisteminiz olmaya devam edecektir.

E ticaret raporlama sisteminden yararlanarak siteniz için adwords reklamları oluşturarak yine raporlarınıza göre ziyaretçilerin en çok ziyaret ettiği saatlerde reklamlarınızın yayınlanmasını sağlayarak kampanya duyurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Raporlama konusunda oldukça fazla detaylı çalışma yapmanız siteniz için en büyük faydaları kolaylıkla elde etmeniz demektir. Bu sebeple web sitenizin hangi illerden, hangi saatlerde ziyaret aldığına ilişkin rapor verilerini kontrol ederek, illere özel kampanyalar ile sesinizi daha iyi bir şekilde duyurma şansı elde edebilirsiniz.

E ticaret raporlama sisteminde işimize yarayacağını söylediğimiz indirim kampanyası ile ilgili başka bir unsuru daha ön plana çıkarmakta yarar görmekteyiz. İndirim kampanyaları süresince birkaç üründe birden indirim yaptığınızı ya da indirim yerine kişilere hediye çeki verdiğinizi varsayalım bu durumda raporlamanızdan yararlanmanızı sağlayacak bir diğer unsur da hediye çeki mi yoksa indirim mi daha fazla dikkat çekiyor bunu ölçmeniz mümkün olacaktır. Bu sayede yapılan raporlama ile hangi tarzda bir kampanyanın sizlere fayda sağladığını daha net bir şekilde görmeniz mümkün olacaktır. Bu durumda e ticaret siteniz için hazırladığınız raporlama sistemini de verimli bir şekilde kullanarak gelecek planlaması yapmanız daha kolay olacaktır.

E ticaret raporlama sistemine katkı sağlayan Google analytics sistemi sayesinde e ticaret sitenizde olup biten her şeyi, reklamlardan sağladığınız faydayı, kazandığınız geliri çok daha kolay ölçümleyebilirsiniz. İşletmelerin büyük bir çoğunluğu e ticaret sitelerinde olup bitenleri ölçümleyemedikleri için gelecek planlaması yapamamaktadırlar. Bu yazımızda sizlere sunmuş olduğumuz bilgileri dikkate almanız durumunda e ticaret siteleriniz üzerinden çok daha fayda sağlamanız mümkün olacaktır. Bu sistemleri iyi bilmeniz halinde e ticaret sitenizi Google ilk sıralarına çıkarmanız daha kolay olacaktır. Herşeyden önce raporlarınızı hazırladığınızda kolaylıkla anlaşılabilir olmasını sağlamanız gerekmektedir. Aksi taktirde ortaya çıkan raporları anlayamazsanız doğru adımları atmanız mümkün olmayacaktır.

E ticaret raporlama sisteminizde işletmenizin performansını ölçebilmeli, rakip firmaların performansları ile kıyaslama yapabilmelisiniz. Hazırlanan raporlar içerisindeki istatistikler sizler için doğru verileri içeriyor ise bunlardan iyi yönde kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Raporlarınızı bir bütün halinde inceleyebilmek için tek bir gösterge üzerinde tüm raporlara yer verilmesini sağlamanız gerekmektedir. Aksi takdirde parça parça çıkacak olan raporlar web sitenizin analizlerini gerçekleştirirken çok fazla işinize yaramayabilir.

E ticaret raporlama sistemi sayesinde web sitenizin ana sayfasını kaç kişi ziyaret etmiş, diğer sayfalarda dolaşan kişi sayısı ne kadar, ürün inceleyen kişi sayısı ne kadar, ürün alımı gerçekleştiren kişi sayısı ne kadar, üyelik oluşturan kişi sayısı ne kadar, memnuniyet sağlayan kişi sayısı ne kadar, kampanyalardan yararlanan kişi sayısı ne kadar tüm bu verileri kolaylıkla tek bir kalemde inceleyebileceğiniz bir sistem size en doğru yolu gösterecektir. Raporlamanın doğru bir şeklide çalışıp çalışmadığını ara raporlar alarak kontrol etmeniz de mümkün olmaktadır. E ticaret raporlama sistemini daha iyi vurgulamak için sizlere sunduğumuz tüm bilgileri dikkatli bir şekilde okumanız halinde e ticaret sitenizin performanslarına büyük oranda katkı sağlamanız da mümkün olacaktır.

E ticaret raporlama işlemi ile e ticaret danışmanı olarak web sitelerinizi bizlere emanet ettiğinizde düzenli bir şekilde e ticaret sitenize ilişkin detaylı raporları sizler için hazırlamaktayız. Sizler için sunmuş olduğumuz açıklamalı raporlar sayesinde işletmenizin geleceğine daha kolay yön vermeniz mümkün olmaktadır. Web siteleriniz ile ilgili tüm verileri kolaylıkla elde ederek sizlere hazırlamış olduğumuz raporlarda sunmaktayız. Sizler de bu sayede gerçekleştirmeyi planladığınız pazarlama stratejileri ve reklam harcamalarınızı buna göre gerçekleştirmektesiniz. E ticaret raporlarınızda e ticaret sitenize gelen ziyaretçilerin sitede kaldıkları süre, sitenize ulaşma şekilleri, google da aranan hangi kelimeler ile sitenize ulaştıkları, e ticaret sitenize yönlendirilen diğer ziyaretçileri görmenizi sağlamaktayız.

E ticaret raporlama işlemleri e ticaret siteleri için büyük pazarlama ve reklam yatırımı yapmak isteyen kişilerin oldukça işine yaramaktadır. Reklamlar için harcayacağınız bütçe pazarlama stratejileri için harcayacağınız bütçeye bu raporlar sayesinde daha kolay bir şekilde planlama yapabilirsiniz. Hazırladığınız reklam ve pazarlama stratejileri ile sitenize çektiğiniz ziyaretçileri de ayrıca raporlayarak sizlere yaptığınız reklam ve pazarlama araştırmalarının getirilerini de ölçümlemenize imkân vermekteyiz. E ticaret raporlama yaptırmak için sebeplerinizin başında web sitenizin daha verimli çalışmasını sağlamak ve başarı elde etmek için hedef belirlemenizi sağlaması, web sitenizin ziyaretçilerinin sitelerinizi ne zaman ziyaret ettiği, ne kadar süre ile sitenizde gezinti yaptığı gibi birçok faydalı bilgiyi edinmenizi sağlaması, alışveriş yapan kişilerin sayısını, üyelik gerçekleştiren kişilerin sayısını ölçümlemesini sağlaması olarak sayabiliriz.

E ticaret raporlama sayesinde e ticaret siteniz için gerçekleştirmiş olduğunuz yatırımların sizler için faydalarını kolaylıkla görebilir, e ticaret siteniz için yapmak istediklerinizi bu ölçüde planlayabilirsiniz. E ticaret sitenizin bir online yemek sipariş sitesi olduğunu var sayalım. Bu durumda sizin için gerekli olan veriler online sipariş vermek için üye olanların sayılarının ölçülmesi, daha çok hangi gıda maddelerinin siparişlerinin verildiği, siparişlerin nakit mi, kredi kartı mı, kapıda ödeme sistemi ile mi ödendiğinin ölçülmesi, üye olmadan sadece yiyecek menülerini dolaşanların sayıları, yiyecek menüleri üzerine yorum yapan ziyaretçilerin sayısı gibi birden çok çeşitlendirebileceğimiz verilere ulaşmanız mümkün olacaktır. Bu sayede dikkat çekmeyen menülerin yerine farklı menüler ekleyebilir, en çok tercih edilen menülerin üretimlerini arttırarak taleplere daha hızlı bir şekilde yetişilmesini sağlayabilirsiniz.

E ticaret raporlaması sayesinde sizler e ticaret sitenizin eksiklerini kolaylıkla ortaya çıkaracak sonuçları inceleyebilirsiniz. Dolayısı ile bu eksiklerin yerini doldurarak daha verimli bir e ticaret sitesine sahip olabilirsiniz. Yemek sitesi örneğinde olduğu gibi çok dikkat çeken menüler gibi birkaç menü daha e ticaret sitenize eklendiğinde ziyaretçilerin ve üyelerin sayılarında daha fazla bir artık gözlemlenebileceği büyük bir olasılık olmaktadır. Rakiplerinizin reklam ve pazarlama stratejilerini de takip ederek e ticaret sitenizin reklamlarını birçok kişinin erişim sağlayabileceği ölçülere getirebilirsiniz. Sizler de e ticaret sitelerinizde büyük başarılar elde etmek ve var olan başarılarınız ile birlikte tüm ölçümlemeleri yapabilmek için profesyonel hizmet sunan firmamızdan destek almak isterseniz, firmamıza iletişim numaralarımız aracılığı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

E ticaret raporlaması ile ilgili genel bir toparlama yapmak gerekirse, özellikle şu konuya dikkatinizi çekmek isteriz. Firmamız e ticaret sitelerine harcanan büyük emeklerin bilincinde olan bir işletme olarak bu emeklerin boşa gitmesini engelleyebilecek olan tüm ince detayların bilgisine sahiptir. Bu sayede sizler için sunmuş olduğumuz hizmetler arasında yer verdiğimiz e ticaret raporlama sistemleri ile e ticaret sitelerinizdeki beklentilerinizi yükseltmeyi hedeflemekteyiz. E ticaret siteleri sıradan web sitelerin aksine büyük bütçeler ile kurulan siteler olup, bu sebeple de her konuda dikkatle davranmak, seo çalışmalarının, raporlama çalışmaların doğru ve düzgün yapılmasını sağlamak gerekmektedir. Bunun için siz değerli müşterilerimizin yapması gereken en önemli işlem ise profesyonel hizmet alabileceğiniz firmamız ile irtibat kurmaktır.

E-Ticaret Sitesinde Seo Çalışması Nasıl Yapılır?

E-Ticaret sitesinde seo çalışması nasıl yapılır? Konusu birçok e ticaret sitesi sahibinin merak ettiği konular arasındadır. Sizlere bu yazımız ile birlikte merak ettiğiniz tüm konular hakkında bir takım bilgiler vermeye çalışacağız. E ticaret işini öncelikli olarak ciddiye alan danışmanlarla çalışmanız gerekmektedir. Eğer bu işi gerçekten kendi işi gibi görüp, varlığınızı internet dünyasına ispat edecek olan bir danışmana rastladıysanız kendinizi şanslı hissetmelisiniz. Danışmanlığını gerçekleştirdiğimiz birçok referansımız size bu konu hakkında yol gösterici olabilir. Sektörde hızla isimlerini duyurmayı başarmış olan birçok e ticaret sitesi tarafımızdan danışmanlık hizmeti almaktadırlar. Seo çalışmaları son on yıl içerisinde hızlı bir gelişme göstermiştir. Bu gelişme ile birlikte danışmanların da seo hususunda eğitim almaları gerekliliği ortaya çıkmıştır. Bu konuda iyi bir eğitim almış olan danışmanlar seo çalışmalarını büyük bir titizlikle yürütmektedirler.

E-Ticaret sitesinde seo çalışması nasıl yapılır? Hadi artık bu konu üzerinde dur! Dediğinizi duyar gibi oluyoruz. Şimdi sizlere bu konunun ehemmiyetini anlatmaya çalışalım. E ticaret sitesinde yapılan seo çalışmaları sitenizin doğal olarak sektörde ve Google arama motorlarında hızlı bir şekilde yükselmesini sağlayacaktır. Bunun için seo çalışmaları gerçekleştirilirken, seo uyumlu makalelerin sitenizde yer alması büyük önem taşımaktadır. Seo uyumlu makale yazarlarımız bu noktada danışmanlarımızın sağ kolu olarak danışmanlarımıza yardımcı olmaktadır. Bu sayede sıkı bir ekip işi ile e ticaret siteleriniz aranan siteler arasında en üst sıralara yerleşmektedir.

E-Ticaret sitesinde seo çalışması nasıl yapılır? Konusunda sizleri son olarak bilgilendirmek istediğimiz konu ise e ticaret sitelerinizin rakip siteler arasında öne çıkmasını sağlamak adına sıkı çalışmalar yapılması gerektiğidir. E ticaret danışmanları yaptıkları seo çalışmaları sayesinde sosyal medya, bancklink gibi çalışmaların sıkı takibini gerçekleştirmektedir. Yazılan seo uyumlu makaleler ile hedef kitleye daha kolay bir ulaşım sağlanması amacı gerçekleştirilmektedir. Ürünlerinizin hedef kitleye ulaştırılmasında en önemli etkenlerden biri de yazılan seo uyumlu makaleler içerisinde yer alan doğru anahtar kelimelerdir. Unutmamalısınız ki Google her zaman için seo çalışmalarının kusursuz yapıldığı e ticaret sitelerini daha çok sevmektedir.

SEM

SEM kelimesini ilk kez duyanlar ve bu hizmetin kapsamını merak eden kullanıcılara yönelik olarak hazırlamış olduğumuz bu yazımızın ilerleyen kısımlarında detaylı bir şekilde genel hatları ile bilgi sahibi olmanız hedeflenmiştir. Firmamız SEM çalışmaları ile öncelikle birçok müşterisine memnuniyet kazandırmış yegâne firmalar arasında olmaktan gurur duymaktadır. Sizler de firmamızdan internet reklamcılığı ile ilgili olarak destek almak istediğiniz zaman tek bir tıkla bizlere ulaşmanız mümkün olmaktadır.

SEM diğer adı ile search engine marketing kelimelerinin kısa ismi olarak karşımıza çıkmaktadır. Peki, bu SEM nedir? Ne işe yarar? Olmazsa olmaz mı? Gelin şimdi sırası ile bu bilgilere göz atalım. İnternet ortamında firmanızın ve markanızın isminin görünmesi için belki de çok büyük çabalar ve bütçeler harcamak zorunda kalıyorsunuz. Peki ya çok büyük bütçe harcamasına gerek kalmaksızın internet görünürlüğünüzü sağlayabileceğinizi biliyor musunuz? Firmanız arama motorlarında bir link yardımı ile hedef kitleye ulaşmak üzere hazırlanmaktadır. Web dünyası ne kadar karmaşık olursa olsun, gerek yurt içi gerek yurt dışından birçok kullanıcının varlığı aslında potansiyelin ne kadar yüksek olduğunu göstermektedir. Hedef kitlenizi belirlemeniz bu bağlamda işimizi biraz daha kolaylaştırmaktadır. Örneğin e ticaret siteniz üzerinde müşterilerinizin sizlere ulaşmasını sağlamak ve pratik bir şekilde giriş yapmalarına olarak sunan üyelik girişleri yer almaktadır. Üyelik kaydı yapan müşteriniz kısa birkaç adım ile web sitenizde daha rahat dolaşma imkânı bulmaktadır. Bunun haricinde üyelik gerçekleştirmeden alışveriş yapmak isteyen bazı müşteriler ise web sitenizde yer alan iletişim formları aracılığı ile tarafınıza ulaşabilmektedir. İletişim formlarının altına ekleyeceğiniz basit bir buton sayesinde müşterileriniz formu doldurduktan sonra “beni ara” gibi bir buton ile tarafınızca aranmak istediğini kolaylıkla beyan edebilecektir.

SEM sayesinde gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki birçok kişiye kolaylıkla ulaşabileceğiniz kaliteli bir reklama sahip olmanız mümkün olmaktadır. Hedeflediğiniz kitleye ulaşmanın en basit ve en etkili yolu olarak son yıllarda sürekli kullanılan reklam sistemi olarak karşımıza çıkan SEM in avantajlarından yararlanmak için çok fazla vakit kaybetmemeniz yararınıza olacaktır. İnternet satışları hususunda titiz davranan birçok e ticaret sitesi sahibi müşterimiz bu bağlamda firmamızdan destek almak istemektedir. Titizlikleri sebebi ile günlük veya anlık olarak yapılan satışların, tıklanan reklamların ölçülebilirliği kendileri için oldukça önemli bir konu olduğu için firmamızdan özellikle SEM hizmeti almaktadırlar. Bu sayede firmalarının reklamları tıklandıkça tıklanma sayılarında olan değişimleri görme imkânı bulmaktadırlar. Dolayısı ile bu hizmet için harcadıkları bütçenin gerçekten karlı bir amaca ulaşmayı sağlayıp sağlamadığı hususundaki ön yargılarından kurtulabilmektedirler. Bu hizmet sayesinde pratik bir şekilde reklamlarınız hazırlanarak geniş bir kitleye hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Ayrıca satış hacminizi arttırabilir, müşteri potansiyelinize büyük katkılar sağlayabilirsiniz.

SEM hizmeti hususunda bilmeniz gereken en önemli husus bu hizmeti ne zaman almanız gerektiği ile ilgilidir. Bu hizmeti birçok yöntemi deneyip, çok fazla sayıda reklam harcaması yapmadan önce devreye sokmanız yararınıza olacaktır. Aksi takdirde büyük maliyetlere katlandıktan sonra aslında hedefinize ulaşmanın ne kadar kolay olduğunu gördüğünüzde üzüntü duymamanız adına yeni bir işletme kuruyor iseniz bu yöntemden yararlanmanız gerekmektedir. SEM hizmeti aldığınızda reklamlarınızın arama motorlarının hangi bölümünde yayın hayatına geçeceğini merak ediyor olabilirsiniz. Reklamlarınız kullanılan arama motoruna göre değişkenlik göstermekle birlikte üst, alt ve yan bölümlerde muhakkak görünür olmaktadır. SEM hizmeti alan yeni e ticaret sitelerinin tek başına bu sistemle yetinmemeleri de önemli bir husustur. İyi bir seo uzmanından destek alarak kaliteli bir seo uygulaması ile üst sıralara taşımış olduğunuz web sitenizin bir daha arama motorunun ilk sayfasının en üstünden inmediğine şahit olmanız da mümkün olacaktır.

SEM hizmetinin kullanıcıya sağladığını en büyük avantajlardan bir tanesi hedef kitle olarak belirlenen kişilerin bölgesel bazda ulaşımının sağlanmasına olanak sunmasıdır. Örneğin; İstanbul, Ümraniye ilçesinde şık bir giyim mağazanız var ve siz bunun reklamlarını internet üzerine taşımak istiyorsunuz. Öncelikle kaliteli bir SEM reklamı ve bu reklamın ulaşacağı hedef kitlenin seçileceği konumu ayarlayarak Ümraniye ilçesindeki müşterilerinizi çekmeniz mümkün olacaktır. Sonuç itibari ile ticari amaç güden bir işletme olunması hususu ile hedef kitleye ne kadar kolay ve çabuk ulaşılırsa işletmenin kâr sağlama olasılığı da o oranda yüksek olacaktır.

SEO Yönetimi

Seo yönetimi hususunda bilgi sahibi olmanız halinde çok daha başarılı işlere imza atmanız mümkün olacaktır. E ticaret sahiplerinin sıkça yaptığı hatalara düşmemeniz için sizler için sunmuş olduğumuz dâhiyane fikirlerimize göz atmanız yararınıza olacaktır. Yılların tecrübesi ile seo konusunda birçok web sitesi sahibine hizmet veriyor olmamız sebebi ile tecrübelerimizi işlerimize en iyi şekilde yansıtmaktayız. Dolayısı ile firmamızdan seo hizmeti alan tüm müşterilerimizin tek tercih noktası olmaktayız. Her daim web sitelerinizi Google arama motorunun en üst seviyesinde görmek hem sizleri hem de sizlerden hizmet alan müşterilerinizi mutlu edecektir. Müşterileriniz web sitenize kolaylıkla erişim sağlayacağı için bu nokta onların keyfine de deyilmez. Şunu iyi kavramalısınız ki her şeyden önce seo yönetimi incelik isteyen bir iştir. Ancak konusunda uzman olan seo yöneticileri tarafından gerçekleştirilmelidir. İnternet sektöründe seo yöneticisi olduğunu savunan birçok kişinin aslında doğru dürüst bir bilgi birikimine sahip olmadığını alacağınız sürpriz kötü sonuçlar ile görebilirsiniz. İşte tam da bu noktada sizlere söylemek istediğimiz şudur ki kesinlikle ve kesinlikle hiçbir şekilde iyi bir araştırma yapmadan, referans almadan seo yöneticisi olduğunu savunan kişilere itibar etmemelisiniz.

Seo yönetimini ciddiye alan, sektörde uzun yıllardır seo yöneticisi yapmakta olan firmamız danışmanları bu hususta sizlere gereken bilgi aktarımı ve desteği sunacaktır. Öncelikli olarak web sitemizi incelediğinizde yaptığımız ve altına imzamızı attığımız tüm işlerimizi görmeniz mümkün olacaktır. Bu sayede sizlerle aramızda bir güven köprüsü kurmuş olacağız. Seo konusu uzmanlık gerektiren bir iş olması hususu ile web sitelerinizi her seo yöneticisi olduğunu söyleyenlere emanet etmemelisiniz. Yoksa Google ama motorunda üst sıralara çıkmak hayallerinizden öteye gitmeyecektir. Şimdi sizlere bu yazımızda seo yönetimi hususunda dikkatli olmanız gereken konular üzerinde durmayı uygun görmekteyiz. Bu konuda güven esastır. Seo hususunda web siteniz eğer yasa dışı yollar tercih edilerek sahte bir takım hesaplar yardımı ile arama motorlarında yükseltiliyor ise tehlike çanları çoktan sizin için çalmaya başlamış demektir. Çok kısa bir süre içerisinde yükselmeniz aslında kötü sona yaklaştığınızı göstermektedir. Google bu hızlı yükselişinize bir süre sonra dur diyecektir. Araştırma yaptıktan sonra da yasadışı yollarında kullanıldığını tespit ettiği anda web siteniz ölüm ile burun buruna gelmiş olacaktır. Bu sebeple her şeyden önce güven sağladığınız firmalardan seo desteği almalısınız.

Seo yönetimi hususunda uzman olan firmamız bünyesinde çalışmakta olan makale yazarlarımız web siteleriniz için özgün, kaliteli ve doğal makale içerikleri üretmektedirler. Bu sayede web sitelerininiz yükselişini zamana yayarak birden bire değil de daha sabır gerektiren bir zaman dilimi içerisinde maksimum seviyelere çıkartmayı hedeflemekteyiz. Öncelikli olarak belirtmemiz gereken husus yazılan içeriklerin doğal oluşu ve kopyadan uzak oluşudur. Bu sebeple arama motorlarında aranan kelimelerle web sitenize ulaşılması çok daha kolay ve yasal olmaktadır. İnternet dünyasında yükselmenin en doğal ve kalıcı yolu bu şekildedir. Hem kendi firmamızın hem de sizlerin sahibi olduğunuz web sitelerinin güvenilirliği açısından bu yöntemi uygulamaktayız. Bu sayede müşteri potansiyelinizi daha sağlıklı bir şekilde arttırmanız da mümkün olacaktır. Dolayısı ile sektörde aranan firmalar arasına yerleşmeniz hiç de zor olmayacaktır. Hem de bu aranan firma kimliğiniz uzun soluklu olacaktır.

Seo yönetiminin sağlıklı bir şekilde sonuç vermesinde etkili olan bir yöntemimiz de web sitenizin linkinin paylaşımını sağlamak olmaktadır. Bu sayede reklamlarınız doğru bir biçimde web sitelerinde gözükürken, ziyaretçi sayınız da gün geçtikçe doğal yollarla arttırılmış olmaktadır. Veyahut web sitenizin ana hatlarının haricinde arka planda çalışan bir de blok sayfanızın olmasını sağlamaktayız. Blok sayfasının içerikleri her daim özgün ve orijinal olmaktadır. Web sitenizi ziyarete gelen internet kullanıcısı “blok” modülünü gördüğünde buraya girmeden yapamayacaktır. Çünkü blok sayfanızda web sitenizin ana hatlarında yer alan bilgilerin daha gelişmiş şekilleri bulunacaktır. Konusunda tecrübeli seo uzmanlarımız ve profesyonel makale yazarlarımızın iş birliği ile hazırlanan blok sayfalarınızla sizler de çok daha geniş kitlelere hitap etmek istiyorsanız en kısa zamanda web sitemiz üzerinde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanız gerekmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz çözüm yolları sayesinde Google arama motorunda kendinizi en iyi yerlerde görmeyi çoktan hak ettiğinizi düşünmekteyiz.

İçerik Yönetimi

İçerik yönetimi günümüzde internet dünyasının günden güne gelişmesine bağlı olarak bir ihtiyaç olarak ortaya çıkmıştır. Bu ihtiyaca yönelik olarak yeni bir de meslek ortaya çıkmıştır. Bu meslek içerik yöneticiliğidir. Web sitesi sahipleri günlük koşuşturmalarının arasında kendi web sitelerine çok vakit ayıramadıkları için web sitelerinin gidişatını takip etmek adına konusunda uzman olan kişilerden destek alma gereği duymaktadırlar. Bu sayede hem web siteleri daha sağlıklı bir yapıya kavuşmakta hem de güncel durumda kalmaktadırlar. Aynı sektörlerde faaliyet gösteren birçok işletme sitelerinin her zaman için ön plana çıkması için savaş vermektedirler. Bu savaşı verirken ise kesinlikle doğru bir yöntem olan web sitesi içerik yönetimin sistemlerinin uygulanması gerekmektedir.

İçerik yönetimi işlemini işi iyi bilen konusunda uzman olan personellere sahip firmalar tarafından yaptırmanız yararınıza olacaktır. Tüm seo kriterlerinin bilinmesi içerik yönetiminde en önemli bilgileri oluşturmaktadır. Web içeriklerinin her daim güncel tutulmasının sağlanması sitenizin de hedef kitleye ulaşımında önemli bir basamak olmaktadır. Bu sebeple içeriklerin siteye yüklenmesinden, uygun görsellerle eşleştirilmesine, yayınlanma tarih ve zamanlarına kadar birçok konunun iyi bir şekilde planlanması gerekmektedir. İçerik yönetimi işlemini yapan kişilerin yönetici zekâsına sahip olması da ayrı bir avantaj olarak karşınıza çıkmaktadır. Firmamız bu hususta tarafımızdan destek almak isteyen gerek bireysel gerek kurumsal müşteri web sitelerinin içerik yönetimi hizmetini devralarak çok kısa bir süre içerisinde istenilen seviyelere taşımayı başarmaktadırlar.

İçerik yönetimi internet dünyasında var olmak isteyen her işletmenin gerçekleştirmek zorunda olduğu bir olgudur. İyi bir içerik yöneticisi çok kısa bir süre içerisinde web sitenizi rakiplerinizin önüne geçirendir.  Bir web sitesine sahip olmakla tüm işlemlerin bittiğini düşünmemelisiniz. Bulunduğunuz sektörde üst sıralarda bulunma gayesini taşıyarak bu amaç için çalışmalarınızı yürütmelisiniz. Önceliğiniz her zaman için bir adım daha ileride olmak olmalıdır. Ancak bu sayede web sitenizi ve firmanızı geniş kitlelere duyurabilmektesiniz. Sahibi olduğunuz site özellikle de bir e ticaret sitesi ise bu sitenin sürekli olarak güncel tutulması ve üst sıralara yükselmesi için satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerinizin reklamlarının çok iyi bir şekilde yapılması gerekmektedir. Reklamlarınızı ise kaliteli içerik üreten makale yazarları aracılığı ile yapmanız mümkün olmaktadır. Ürünleriniz ile ilişkili makalelerinizin yazılması ve bu makalelerinizin her gün web sitelerinizde yayınlanması ile siteniz güncel durumda kalacak ve Google arama motorlarının birinci sayfasına yükselmiş olursunuz.

İçerik yönetiminde süreç öncelikli olarak web sitesi sahiplerinin firmamıza ulaşması ile başlamaktadır. Firmamıza ulaşan firma sahipleri ihtiyaçlarını bizlere ilettikten sonra gerçekte gelmek istedikleri nokta hususunda destek almak istediklerini belirtir ve tüm yönetimi firmamızın tecrübeli ellerine bırakmaktadırlar. Sizler de kaliteli bir içerik yönetimi yaptırmak istiyor ve halen daha iyi bir firma bulamadıysanız gelin firmamızla tanışın. Firmamızdan alacağınız hizmetler neticesinde çok kısa bir süre içerisinde hak ettiğiniz ve hayalini kurduğunuz yerde olacağınızı unutmayın. Referanslarımız bu noktada sizler için oluşmuş iyi birer örnek niteliğindedir.

İçerik yönetiminde kullandığımız yöntemlerden birkaç tanesini sizlere anlatmayı uygun bulmaktayız. Tarafımıza ulaşıp web sitelerinizin yönetimini konusunda uzman içerik yöneticilerimize bırakmak kararı aldıysanız en önemli atmışsınız demektir. Bunun akabinde sizlerle karşılıklı fikir alışverişi gerçekleştirdikten sonra sitenizin temelde ihtiyacı olan unsurlarını belirlemekteyiz. Siteniz için ürün girişlerini gerçekleştirdikten sonra ürünlerinizin büyük oranda tıklanmalarını sağlamak üzere ürün açıklamalarını ekleyerek arama motorlarında en çok aranan ürünler arasında gözükmesine destek vermekteyiz. E ticaret sitelerinde süreklilik oldukça önemlidir. Bu sebeple sitenizin sürekliliğini sağlayarak bulunduğunuz sektörde ön plana çıkmanızı sağlamaktayız.

İçerik yönetimi hizmetlerimiz sayesinde sizler de sektörün aranan firmaları arasında yerinizi almak istiyorsanız web sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede kaliteli içerik yönetiminin keyfini sürerken sadece arama motorlarında yükselişinizi izlemekte olacağınızı hatırlatmak isteriz. Uygun fiyat ve yükseliş garantisi ile hizmet sunan köklü bir işletme olmamız sebebi ile birçok e ticaret sitesinin içerik yönetimini gerçekleştirmekteyiz. İsmimizin duyulmuş olması, aranan bir e ticaret sitesi içerik yönetimi gerçekleştiriyor olmamızdan kaynaklanmaktadır. Kalitenin asla tesadüf olmadığı internet ortamında sizler de kaliteli markanızı hedef kitlelerinize bizimle ulaştırmak istemez misiniz? Web ortamında kaliteli hizmetin garantisi için firmamıza ulaşmanız yeterli olmaktadır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi sayesinde çok daha fazla insana ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu hizmetimizden yararlanarak markanızı güvenilir bir şekilde geniş bir kitleye ulaştırmak istemez misiniz? Sosyal medya kullanıcıları her geçen gün artmaktadır. Her yaş grubundan, her meslekten ve her cinsten insan sosyal medya kullanıcısıdır. Bu sebeple markanızı sosyal medya aracılığı ile bireylere ulaştırmanız çok daha kolay olmaktadır. Reklamınızı ne kadar iyi ve güvenilir bir şekilde yaparsanız o kadar fazla kişiye ulaşırsınız. Bunun için ise bir uzmandan destek almanız gerekmektedir. Kendi çabalarınız ile sosyal medya hesaplarınızdan geniş kitlelere ulaşabileceğinizi düşünüyorsanız burada yanıldığınızı belirtmek isteriz. İnternet çağının gereği haline gelmiş olan bu seçenek adeta hayat kurtarır niteliktedir. Günümüzde hemen her ürün sosyal medya aracılığı ile alıcısına ulaşmaktadır. Artık sadece bir e ticaret sitenizin var olması yeterli gelmemektedir. Sosyal medya kullanıcıları genel olarak akıllı telefonları yardımı ile bu mecralarda dolaşmaktadır. Sürekli ellerimizde olan cep telefonlarımız sayesinde her geçen gün bir yenilik keşfetmekteyiz. İlgi çekici bir tanıtım ile web sitenizi bu mecralara taşımanız sizlere büyük bir avantaj sağlamaktadır. Gerek yakın çevreniz gerekse üye olduğunuz gruplarda ününüz hızla yayılmaya başlar. Ancak bunun için bir emek sarf etmeniz bir bütçe ayırmanız gerekir. Bunun için yüksek maliyetlere katlanmak zorunda kalmadan markanızı tanıtmak istiyorsanız sizleri de firmamız ile tanışmaya beklemekteyiz.

Sosyal medya yönetimi hizmetimizden yararlanarak müşterilerinize çok daha kolay ve hızlı ulaşma imkânı bulmanız mümkün olacaktır. Markanız her geçen gün birçok insan tarafından keşfedilebilir hale gelecektir. Sizin kendi çabalarınız ile yaptığınız tanıtımlar tamamıyla yetersiz kalacağı için kısa bir süre içerisinde isminizi duyurmanız mümkün olmayacaktır. Sosyal medyada güven önemli bir olgudur. Bilindiği üzere güven duygusunu körelten bir takım e ticaret yapan kişiler bulunmaktadır. Bu kişiler vaat ettikleri ürünlerin yerine muadil ve kalitesiz ürünlerin gönderimini sağladıkları için çoğu kişi aynı tarz ürünlerin satışını yapan diğer sanal mağazalara güvenmemektedirler. Dolayısı ile bu durumlarda hemen firmamız sosyal medya yönetimi hizmeti ile devreye girmektedir. Hedef kitleye nasıl ulaşabileceğini bilen, ulaşım prosedürlerini profesyonelce uygulayan uzmanlarımız sayesinde e ticaret alanında hızlı bir gelişme göstermenize yardımcı olmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmet sayesinde sanal mağazanız için güven duygusunu hitap ettiğiniz kitleler üzerinde oluşturmuş olacağınıza emin olabilirsiniz. Alışveriş gerçekleştirmek isteyen kişiler genel olarak ürünlerin ücretlerini ürünleri gördükten sonra ödemek istemektedirler. Bu sebeple sanal mağazanızın kapıda ödeme seçeneği muhakkak olmalıdır.

Sosyal medya yönetimi hizmet sağlayıcısı olarak sektörde hızla yayılan bir devrime imza atma çabasında olduğumuzu bildirmek isteriz. Büyük bir müşteri potansiyeline sahip olabilmenin anahtarlarını elinize alarak çalışmalarınıza devam etmeniz yeterli olacaktır. Ürünlerinizin stok durumlarını sürekli güncel tutarak sizlere sunduğumuz sosyal medya yönetimi desteği ile müşterilerinize ürün stoklarınız hakkında bilgi vermeniz mümkün olmaktadır. İnternetteki geleceğinizi sağlam temeller üzerine kurmanız için sosyal medyayı bir gereklilik olarak görmeniz gerekmektedir. Milyonlarca kişi tarafından görüntülenen bu hesaplarda adınızın duyulması belki de saniyeleri alacaktır. Bir kişi beğendiği bir ürününüzü arkadaşlarınızla paylaşarak çok daha fazla kişinin görmesini sağlayacaktır. Reklamcılık alanında gelinen son nokta sosyal medya yönetiminden geçmektedir. Sonuç itibari ile artık günümüzde televizyon ve radyo reklamları çok fazla ilgi görmemektedir. Reklamı gören kişi hemen tv kanalını değiştirerek farklı kanallara yönelmekte ve dolayısı ile ürün tanıtımları gerekli faydayı sağlamamaktadır. Oysaki sosyal medya kesinlikle böyle değildir. Sosyal medya üzerinde gezinen bir kullanıcı karşısında ilgi çekici bir reklam gördüğü zaman tıklama gereği duymaktadır. Sonuç itibari ile internet üzerinde farkındalık yaratanlar kazanmaktadır.

Sosyal medya yönetimi hizmetini alacağınız sanal mağazanızın yeni ya da mevcut bir mağaza olmasına göre vermiş olduğumuz hizmetler değişiklik göstermektedir. Yeni bir mağaza için tarafımızca bir sosyal medya hesabı oluşturularak reklamlarınız ve hesap yönetimi hususunda belirli bir düzeye getirdikten sonra sizlere teslim ediyoruz. Sizin yapmanız gereken ise sadece kazanmak oluyor. Mevcutta hali hazırda olan sanal mağazanızın sosyal medya ayağında ise daha farklı bir uygulama ile beklentilerinizi karşılamak üzerinde bir planlama yaparak hedef kitlenizin artışına katkı sağlamaktayız. Sizler de firmamızdan sosyal medya yönetimi hususunda destek almak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan tarafımıza ulaşmanız yeterli olacaktır.

Ürün Yönetimi

Ürün yönetimi e ticaret sitelerinin çoğu zaman kâbusu olmaktadır. Konu hakkında hiçbir fikri olmayan kişi ya da kuruluşlardan aldıkları hizmet neticesinde var olan sitelerini kaybeden birçok e ticaret sitesi bulunmaktadır. Sizler de bu sitelerin arasında yer almak istemiyorsanız önceliğiniz her zaman için konusunda uzman olan kişilerle çalışmak olmalıdır. Satışını gerçekleştirmiş olduğunuz ürünlerinizi ön plana çıkarmak ve bulunduğunuz sektörde en iyiler arasında yer almak istiyorsanız gelin birlikte iş birliği yapalım ve ürünlerinizin yönetimini uzman ürün yöneticilerimize teslim edelim. Bu sayede sizler kazanmanın keyfini sürerken bizler de sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetin onurunu yaşayalım.

Ürün yönetimi hizmeti alacağınız zaman dikkatli olmanız gereken unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurlara değinerek sizleri bu konuda biraz daha bilinçlendirmeyi uygun bulmaktayız. Bir e ticaret sitesi olarak zaten amacınız kâr elde etmektir. Ancak kâr elde etmeye çalışırken yanlış bir karar her şeyi alt üst edebilir. Ürünleriniz bulunduğunuz sektörde en çok aranan niteliklerde dahi olsa doğru bir ürün yönetimi uygulaması yapılmıyor ise sektörde kaybolmaya mahkûm olursunuz. Bu kadar olumsuz düşüncenin ardından olumlu bir şeyler aktarmayacağımı düşünüyorsanız yanıldığınızı belirtmek isterim. Bu sadece madalyonun görünmeyen yüzüdür. Madalyonun görünen yüzü daha kolay ve zevklidir aslında. Önceliğiniz her zaman için işini iyi bilen kişiler ile çalışmak olmalıdır. Bu tercihinizde doğru bir karar vermeniz halinde hayallerinizin de ötesinde iyi yerlere gelmeniz mümkün olacaktır. Örneğin diyelim ki e ticaret siteniz kozmetik ürünleri olsun. Bilindiği üzere kozmetik bayanlar tarafından en çok aranan ürünlerdir. Birçok çeşidi bulunan bu ürünlerin satışını gerçekleştiren milyonlarca siteyi bulmanız mümkün olmaktadır. Ancak bu ürünler birbiri ile aynı ise, aynı işleve sahip, aynı markaya sahip ise neden bir web sitesi diğerine göre daha çok tercih edilmektedir? İşte ürün yönetimini ilgilendiren asıl mesele burada başlamaktadır.

Ürün yönetimi gerçekleştirilirken, yukarıdaki örnekte olduğu gibi kozmetik ürünlerinin satışını gerçekleştiren bir firmanın ürün yöneticisi olduğunuzu varsayalım. Burada ilk yapılması gereken ürünlerin özelliklerini ve görsellerini sürekli güncel tutulmasıdır. Güncellik her zaman için bir web sitesinin can damarı gibidir. Güncel olmayan sitelerin varlığını yitirmesi beklenen bir son olarak görülmektedir. Ürünlerin görsellerinin altındaki açıklama kısımları gayet aydınlatıcı ve ilgi çekici olmak zorundadır. Bunun için ise ürün yöneticiniz seo uyumlu kaliteli makalelerin girişini gerçekleştirerek ürünlerinizin ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Ayrıca ürün yöneticisinin bir diğer görevi de ürünlerin stok durumlarının takip edilmesi, stokta olmayan ürünlerin özellikle sitede belirtilmesi, stoklara giren ürünler ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen müşterilere küçük bir buton yardımı ile ulaşılması gerekmektedir.

Ürün yönetimi hizmeti veren kişilerin başlıca görevleri arasında ürünlerin fiyatlarının rakiplerin fiyatları ile karşılaştırmasını yapmak gelmektedir. Bu sayede rekabet ortamında daha iyi bir şekilde savaşmak mümkün olacaktır. E ticaret firmanızın genel hatlarının tasarımlarının doğru bir şekilde yapılıp yapılmadığını tespit ettikten sonra tasarım konusunda sıkıntılar var ise çözümlenmesini sağlayan yine ürün yönetimi yapan kişilerdir. Arge çalışmalarını takip ederek yeni çıkan ürünlerin ilk olarak sitenizde yayınlanması için maksimum çaba sarf edilmektedir. Rakiplerin her hareketini izleyerek rakiplerinden önce ürünlerin gelişimi ve sunumu için maksimum çaba sarf edilmektedir. Ürün yönetimi ile ilgili olarak rapor hazırlayarak e ticaret sitesi sahipleri ile bu raporları paylaşmak da yine ürün yönetimi hizmeti veren kişilerin görevleri arasındadır. En önemli husus ise maliyet hesaplamasıdır. Maliyet hesaplarını da yaptıktan sonra e ticaret sitenizin maliyetleri gerçek anlamda karşılayabilecek nitelikte olup olmadığının bildirilmesi gerekmektedir.

Ürün yönetimi gerçekleştiren personellerimiz her şeyden önce uzmanlıklarının yanı sıra işlerine âşık kişilerden oluşmaktadır. Bilindiği üzere bir iş sevilerek yapılıyor ise gelir getirir amaca ulaştırır. Sadece görev sebebi ile yapılan işlerden bir fayda beklenemez. Ürün yönetimi yapan personellerimiz siz değerli müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde olmaktadırlar. Satışı gerçekleştirilen ürünlerin kullanımı sonrasında bir şikâyet alınması halinde üçüncü şahıs müşterilerin şikâyetlerini takip ederek, ürünlerin genel olarak sorunlarını tespit edip, geliştirilmesi gereken durumlarda gelişimi sağlanmaktadır. Ürün yönetimi yapılırken bir yandan da gelişen teknolojiye ayak uydurularak, gelişmelerin e ticaret siteleri için katkı sağlayacak boyutlara ulaştırılmasında etkili olunmaktadır.

XML Yönetimi

XML Yönetimi hususunda merak ettiğiniz konulara bu yazımız vesilesi ile bilgilendirme yapmayı amaçlamaktayız. E ticaret ile uğraşan veya e ticarete yeni başlayacak kişiler için bir yol gösterici olan bu yazımızda xml nedir? Neden XML Yönetimine ihtiyaç vardır bu konular üzerinde durulacaktır.

XML Yönetimi, e ticaret sitelerinde satışa sunulmuş olan ürünlerin tek tek ya da toplu halde bir Excel dosyasına kaydını gerçekleştirerek satış kaynaklarında tanıtmanız için bir adımdır. Bu yönetimi bir uzmanın yapması her zaman için işinizi kolaylaştıracak ve size daha sağlıklı bir e ticaret sitesine sahip olmanın yolları açılacaktır. Xml dosyalarında bulunan veriler ürünler, ürün görselleri, stok bilgileri olarak çeşitlendirilebilir. XML Yönetimi hizmeti ile siz web sitenizin keyfini sürerken uzmanlarımız sizin adınıza harikalar yaratmaktadırlar. Ürün tasarımcılarımız Xml linkleri üzerinde gerekli değişiklik ve düzeltmeleri gerçekleştirerek e ticaret sitenizin kâr marjını daha yükseğe çıkarmaktadırlar.

XML Yönetimi sayesinde e ticaret sitenizin her daim güncel tutulacağını biliyor musunuz? Güncellikten katımız ise şudur. Ürünlerin yeni stoklara girenlerinin dosyalara işlenmesi, stoklardan çıkanların dosyalardan çıkarılması, ürünlerin özelliklerinin dosyalara işlenmesi gibi hizmetlerin tümü XML  Yönetimi uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Stok takibinizden satış takibinize kadar tüm unsurlar günümüz koşullarında veri girişlerindeki gelişmeler neticesinde artık çok daha kolay olmaktadır. Ancak bu kolaylığı zorluğa çevirmemek ise sizin elinizdedir. Zorluk yaşamamak adına muhakkak internet dünyasında uzmanlarla çalışmalısınız. Firmamız bu konuda uzmanlaşmış olan personelleri bulunan, hızlı ve güncel hizmet sunan bir işletme olarak internet dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

XML Yönetimi konusunda destek almak istiyorsunuz ve bu desteği kimden alacağınıza emin değilseniz XML Yönetimi konulu bu yazımızı okuyarak sizlere sağlayabileceğimizin faydanın boyutlarını görebilir, daha sağlıklı karar alabilirsiniz. Bir e ticaret sitesinin satış bayilerinden biriyseniz ve XML yönetimi ile kolaylıkla, ürünleri kendi sitenize çekmek istiyorsanız gelin sizlere desteğimizi sunalım. XML Yönetimi sayesinde bayisi olduğunuz e ticaret sitesinin muhasebe sistemi ile de entegrasyon sağlamanız mümkün olmaktadır. XML Yönetimi sayesinde oluşturulan HTML dosyalarının da tamamlayıcısını oluşturmuş oluyoruz. Bu sayede XML tek başına işlevini korur hale gelmektedir.

XML Yönetimi hususunda siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hızlı çözümler üreterek sizlere destek vermeyi amaç edinmiş bulunmaktayız. Yönetim hususunda destek sağlamak firmamızın işidir. E ticaret sitelerinin her konudaki yönetimlerini üstlenerek üzerinizdeki sorumlulukları en aza indirme gayesi içerisindeyiz.  Görev olarak üstlendiğimiz her işlemde e ticaret sitelerinizin kullanım kolaylığını sizlere yaşatmayı hedeflemekteyiz. E Ticaret sitelerinde site sahipleri iş yoğunlukları sebebi ile bu tarz teknik konular ile çok fazla ilgilenemedikleri için firmamızın tecrübeli personelleri gibi işine hâkim olan kişilerden yardım almayı daha uygun bulmaktadırlar. Bu sayede hem kendileri hem de firmamız kazanmaktadır.

XML Yönetimi ile entegrasyonların sağlanması neticesinde e ticaret sitenizin işlevini daha güncel tutmanız da mümkün olmaktadır. Güncelliğin korunduğu bir e ticaret sitesi her daim müşterilerin rahatlıkla ulaşabildiği sürekli olarak ziyaretçi alan bir alan olmaktadır. Bu sebeple özellikle de XML Yönetimi hususunda alacağınız desteği kimden, hangi kuruluştan alacağınıza dikkat etmelisiniz. Bu hizmeti size sağlayan firmalar öncelikli olarak sizlerin çıkarlarını düşünüyor mu, e ticaret sitenizde işlerinizi kolaylaştırıyor mu bu konular hakkında dikkatli olmanızda yarar bulunmaktadır. Fayda sağlayabileceğiniz kararları almanız hem reel sektördeki firmalarınız, hem e ticaret firmalarınız hem de bayisi olduğunuz firmaları olumlu yönde etkileyecektir.

XML Yönetimi hakkında daha detaylı bilgiler edinmek istediğiniz her an sizleri telefonun diğer ucunda bekliyor olacağız. Sizlere hizmet vermek firmamız için bir şereftir. Mutlu müşteri ağımıza sizlerle birlikte katkı sağladığımızı bir kez daha söylemekte fayda bulmaktayız. İş yoğunluğumuz, işleyişteki düzenimiz, plan ve programlarımız dâhilinde dahi siz kıymetli müşterilerimizin ihtiyaçları için her daim emin adımlar atmaktayız. Firmanızın e ticaret sitelerini sektörün birincisi yapmak önce sizlerin alacağı kararlara sonra da firmamızın sizler için sağladığı XML Yönetimi gibi hizmetlere bağlıdır. Sunulan hizmetlerin kaliteli olması, sorunsuz olması neticesinde her daim kazanacağınıza emin olabilirsiniz. Önemli olan doğru ve güvenilir bir firmadan hizmet almanızdır. Bu güveni de sizlere uzman kadromuz ile birlikte sunabiliyor olmak firmamızın başarılarından bir tanesidir.

Google Adwords Hizmeti

Google Adwords hizmetimizden yararlanmak isteyen tüm ziyaretçilerimizi uzmanlarımızla tanışmak üzere firmamıza beklediğimizi belirterek, bu hizmetimiz hakkında bir takım bilgileri sizlere aktarmayı uygun bulmaktayız. Yapacağımız detaylı bilgilendirmenin akabinde zaten sizler yerinizde duramayacak ve bir an önce uzman danışmanlarımızla görüşmek üzere firmamızı yerinde ziyaret edeceksiniz. Belki de birçoğunuz bu nasıl biz özgüven, bu nasıl bir iddia diye içinden geçiriyordur. Ancak şuna emin olabilirsiniz ki hizmetlerimiz hususunda firmamız ve uzmanlarımıza olan güvenimiz hat safhadadır. Bu sebeple abartıya hiçbir şekilde yer vermeden her şeyi olduğu gibi sizlere aktarmayı uygun bulmaktayız. Web sitelerinin hemen hepsinde online reklamların gezdiğine muhakkak tanık olmuşsunuzdur. Bu reklamlar web sitelerinin gelişimine önemli ölçüde katkı sağlamaktadır. İnternet dünyasındaki hızla gelişme sayesinde ve teknolojinin de hızla ilerlemesi ile bu reklamlar gün geçtikte çok daha fazla önem taşımaktadır.

Google Adwords hizmeti veren şirketimizin önceliği her daim müşterilerimizin sahibi oldukları web sitelerinin popüler olmalarını sağlamaktır. Bunun için kullanılan yöntemler tamamıyla şirketimiz bünyesinde görevli olan seo uzmanları tarafından planlanarak hayata geçirilmektedir. Bu reklamlarla internet ortamında yükselişe geçmeniz mümkün olmaktadır. Reklamların doğru bir şekilde yapılması hedef kitlenize ulaşmanızla kalmanızı sağlamaz sadece. Bunun yanı sıra daha az bir maliyetle daha çabuk bir şekilde internet üzerinde isminizin duyulmasını sağlamış olursunuz. Reklamlarınızı yaparken her daim satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerinizin ön plana çıkarılması gerekmektedir. Bir e ticaret sitesinin reklamlarında olmazsa olmaz olan tek unsur ürünlerdir. Bu sebeple ürünlerinizin tanıtımını ne kadar sağlıklı yaparsanız o kadar yüksek bir ziyaretçi sayısına sahip olabilirsiniz. Sağlıklı bir reklam tanıtımının anahtarı ise tüketicinin arama gerçekleştirdiği anahtar kelimeler olmaktadır. Tüketici tarafından aranan kelimeler sizin yayınladığınız Google Adwords reklamlarında mevcut ise otomatik olarak reklamlarınıza yönlendirilmiş olursunuz.

Google Adwords reklamlarını görüntülü olarak hedef kitlenize ulaştırmak istiyorsanız şu an en doğru adrestesiniz. Firmamız reklamlarınızı görüntülü olarak hedef kitleye ulaştırarak aranan ürünlerin çok daha basit yöntemler ile bulunmasını sağlamak üzere bu yöntemi kullanmaktadır. Görüntülü reklamların en önemli avantajları satışlarınızın artmasını sağlaması, müşterilerinizin sitenizin sürekli ziyaretçisi olmasını sağlaması, markanızın geniş kitleler tarafından duyulmasıdır. Bu sistemi çok basite almanız kazanmak yerine sizlere kaybettirebilir. Bu sebeple Google Adwords hizmeti hususunda seçici olmanızda yarar vardır. Sistemin tamamıyla konusunda uzman kişiler tarafından kurulmuş olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde reklamlar sayesinde çok yüksek bir potansiyele sahip olabileceğinizi düşünürken siteniz düşüşe geçebilir.

Google Adwords hizmeti neden gereklidir? Diye düşünenler için size bu konuyu bir örnekle açıklama gereği duymaktayız. “Zaten bir ürün satışı gerçekleştiriyorum, ihtiyacı olan siteme ulaşır” diye düşünmemelisiniz. Dünyaca ünlü markalar dahi gerek televizyonda, gerek yerel birçok radyoda, gerekse internet dünyasında reklam vermektedir. Sonuç itibari ile hedef kitlesi zaten belli olan ve birçok kişi tarafından tercih edilen büyük markaların dahi reklamlara ihtiyacı olmaktadır. Bu sebeple küçük ya da büyük ölçekli tüm işletmelerin her daim reklama ihtiyacı bulunmaktadır. İnternet çağında yaşıyor olmamızın gereği her daim reklam ihtiyacının bulunduğunun akıllardan çıkarılmaması gerekmektedir. Reklamların hedeflenen sayıda milyonlarca kişiye ulaşması ile işletmeniz çok kısa bir süre içerisinde internet ortamında yerini almayı başarmış olacaktır.

Google Adwords hizmeti almadan önce kendi içinizde bir istişare yapmanız gerekmektedir. Bunun sebebi ise işletmeniz için en doğru çözümü üretmektedir. Almak istediğiniz hizmetin amaçlarını belirlemeniz katlanmak zorunda olduğunuz maliyetler açısından önem taşımaktadır. Yeni bir işletme iseniz maliyetleri düşük tutmanızda yarar olacaktır. Önce düşük bir maliyetle reklam vererek işe başlamanız bütçenizi çok fazla zorlamadan hedef kitleye ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu sebeple muhakkak surette ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Reklamlarınızda geçmesini istediğiniz anahtar kelimeleri doğru belirlemeniz satışlarınızı ve müşteri ziyaretlerini doğrudan etkileyecektir. Anahtar kelimeler arandığında hedef kitle reklamlarınızı görecektir. İlgi çekici bir reklam içeriği oluşturulduğu takdirde müşterilerinizin web sitenize yönelmemesi için hiçbir neden kalmayacaktır.

Google Adwords hizmeti almak istediğini her an size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın. Referanslarımızda sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesini çok daha net olarak görmeniz mümkün olmaktadır. Rakiplerinizle savaşmanın en etkili yolunun reklamlardan geçtiğini unutmamalısınız. Bunun için ise profesyonel destek en doğru yöntem olacaktır.

Kargo Entegrasyonları

Kargo entegrasyonları e ticaret sitelerinde muhakkak bulunması gereken bir alt yapı sistemidir. Sonuç itibari ile internet üzerinden satın alınan ürünler bir kargo firması ile tarafımıza ulaşmaktadır. Küçük bir kalem de alsak, bir bilgisayar da alsak kargo firması buradaki en önemli muhatabımız olmaktadır. Bu sebeple bu sistemlerdeki işleyiş oldukça önemlidir. Önemli olmasının bir diğer sebebi ise müşteriler tarafından kabul görmüş bir e ticaret sitesi olmanız noktasında sizi sürekli tercih edebilmeleridir. E ticaret sitenizde sattığınız her ürünü belirlenmiş olan süre içerisinde müşterilere ulaştırmak üzere hazırlayıp kargo şirketlerine teslimat için vermektesiniz. Bu arka planda kolay bir işlem gibi gözükse de internet üzerindeki kargo işleyişi hususunda kargo entegrasyonları sağlanmamış ise karmaşık bir hal alabilmektedir. Böyle bir durumda da müşterileriniz satın aldıkları ürünlere zamanında kavuşamadıkları için firmanızın telefonları, çağrı merkezinin müşteri şikâyetleri ile kilitlenecek duruma kadar gelecektir. Bu sebeple işi uzmanına bırakarak sizler sağlamış olduğunuz kargo entegrasyonlarının keyfini çıkarmalısınız.

Kargo entegrasyonları sayesinde kargoda çıkacak olan problemler önceden tespit edilerek hataların giderilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede müşterileriniz ile aranızda olan alışveriş köprüsünün daha sağlam kurulmasına vesile olmaktayız. Firmamızda konusunda uzman olan personellerimiz kargo entegrasyonlarınızı sağlayarak güvenli e ticaretin kapılarını müşterilerinize sonuna kadar açmanız hususunda sizlere destek vermektedirler.  Bu işlem ile sağlamış olduğumuz kolaylıkları birkaç adımda sizlere aktarmayı uygun bulmaktayız. Müşteri tarafından siparişleri girilmiş olan ürünler tarih aralığını seçtiğinizde karşınıza gelecektir. Karşınıza gelen siparişleri anlık olarak kargo panelinden takip etme imkânını elde etmiş olacaksınız. Panelde görülen siparişler ise kargoyu hazırlama aşamasında olduğunuzda müşteriye bir mesajla kargonun hazırlık aşamasında olduğunu, kargoya verdiğiniz durumlarda da kargoya verildiğini müşteriye bilgi olarak aktarmaktadır. Müşterileriniz ise kargo entegrasyonları sayesinde artık kendilerine verilen kargo takip numaraları ile e ticaret sisteminizde bulunan kargo takip butonunu kullanarak kargosunun ne aşamada olduğunu takip edebilmektedir. Bu süreçte e ticaret siteniz tamamıyla devreden çıkarak kargo firması ile müşteri arasında bir bağ kurulması amaçlanmaktadır.

Kargo entegrasyonları ile müşterileriniz kargolarının tüm aşamalarını takip ederek siparişlerim bölümünden de kargoları ile ilgili bilgiye ulaşabilmektedirler. Entegresyon sağlanmasındaki en önemli avantaj kargo takip numaralarının sisteme otomatik olarak eklenmesini sağlamasıdır. Bunun yanı sıra müşteri açısından kargolarını takip etmenin kolaylığı ile ilgili hizmet sunabilmektesiniz. Müşteriniz üyelik girişini gerçekleştirdikten sonra tek bir tık ile kargosunu siparişlerim alanından görüntüleyebilir duruma gelmektedir. Bu sayede manuel ilgileneceğiniz tüm işlemler bir tek entegrasyon programı sayesinde otomatik olarak ilerleyerek sizlere zaman açısından avantaj sağlayacaktır. Kargo takibi meraklı müşteri grupları açısından önemli bir olgu olduğu için kargo entegrasyonlarınızı e ticaret sitenizde doğru bir şekilde kurgulamış iseniz müşteri memnuniyeti oranınızı da yükseltme şansı elde etmiş olursunuz.

Kargo entegrasyonları çağımızın gerekliliği konumuna gelmiş olan internet alışverişlerinin de önünü açma noktasında önemli bir katkı sağlamaktadır. İnternet üzerinden satış yapan sayısız e ticaret sitesinin olduğunu düşündüğümüzde hemen hepsinin de bir veya birkaç kargo şirketi ile anlaşma sağlaması halinde doğan en önemli ihtiyaç halini almaktadır. Her geçen gün milyonlarca sipariş alan büyük çaptaki e ticaret sitelerinin kargo işlemlerini manuel olarak gerçekleştirmesi neredeyse imkânsızdır. Bu sebeple acil bir eylem planı gerçekleştirerek siparişlerin yoğunlaşmasını beklemeden e ticaret sitelerinin kargo entegrasyonlarını gerçekleştirmiş olmaları gerekmektedir. Elimizin altında bulunan cep telefonlarımız, tabletlerimiz veya laptop bilgisayarlarımız artık günümüzde genel olarak gıdadan, giyime, oyuncaktan, temizlik malzemesi, ev gereçlerine kadar her türlü alışverişleri gerçekleştirdiğimiz teknolojik aletlerdir. Özellikle de telefonlarımız sürekli elimizin altında olan aygıtlar olması hususu ile gerek sosyal medya aracılığı ile gerekse internet ortamında sörf yaparken gördüğümüz e ticaret sitelerinin kampanyalarını ziyaret etmeden yapamamaktayız.

Kargo entegrasyonları ile e ticaret sitelerinin ticari hayatlarını kolaylaştırma amacını güden bir işletme olarak kullanışlı, pratik, zaman tasarruflu alt yapı çalışmalarımız ile siz kıymetli müşterilerimizin yanında olmaya devam etmekteyiz. Gerek küçük gerek büyük ölçekli işletme olsanız da eğer ürün satışı gerçekleştiriyorsanız muhakkak ki kargo firmaları ile çalışıyorsunuzdur. Bu sebeple de uygun bir maliyet hesaplaması ile standartların üzerinde kargo entegrasyonlarına sahip olmanız mümkün olmaktadır.

Muhasebe Entegrasyonları

Muhasebe entegrasyonları ile e ticaret siteniz ile firmanız arasındaki koordinasyonu sağlamış olursunuz. Bu sayede firmanızın müşteri hesaplarında herhangi bir hataya mahal vermeden işleyişini gerçekleştirmiş olursunuz. Detaylı bir muhasebe entegrasyonu her zaman için e ticaret sitenizde işlemlerinizi kolaylıkla yürütmenizi sağlayacaktır. Stok yönetimi yaparak stok girişlerini, stok çıkışlarını, stok sayımlarını da kolaylıkla takip edebilir bir konuma geleceksiniz. E ticaret siteniz üzerinde her daim stok durumlarının da güncellenmesini sağlayarak müşteri memnuniyeti olgusuna da olumlu katkılar sağlayabileceksiniz. Birçok firmanın yaptığı hataların dışında maksimum bir özveri ile hazırlanmış olan muhasebe entegrasyonları sayesinde işletmenizde sorunsuz çalışmanın keyfine varmanız mümkündür.

Muhasebe entegrasyonları internet kullanımının hızlı bir şekilde artması neticesinde doğan bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. İnternet kullanımı bundan yaklaşık yirmi yıl öncesinde bu kadar fazla olmadığı için e ticaret sitelerinin de varlığı çok bilinmemekte ve hatta yok denecek kadar az bir seviyedeydi. İnternet dünyasındaki hızlı gelişmeler neticesinde e ticaret siteleri adeta bir mantar etkisi oluşturarak hızla artmaya devam etmektedirler. Günümüzde e ticaret sitelerinin sayıları epeyce artmış durumdadır. Bu da e ticaret sitelerinin ziyaretçilerinin artması demektir. Hal böyle olunca e ticaret sitelerinde muhasebe entegrasyonları daha da büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Muhasebe entegrasyonları ihtiyacının doğmasına en büyük etkenlerden bir tanesi de firmaların hedefledikleri kitlelere direk olarak ulaşım imkânı bulmalarıdır. E ticaret sitelerinin reel sektörden daha çok kullanılmasının başlıca sebepleri ise daha düşük fiyatlarla ürün satın alınmasına olanak sağlaması, çok fazla ürünü bir arada bulabilme, günün her saati mağaza kapandı derdi olmadan alışveriş yapma imkânı tanımasıdır. Bu kadar fazla bir ziyaretçi kitlesine sahip olan internet sektöründe e ticaret sitelerinin muhasebe entegrasyonlarını kullanması en önemli ihtiyaçları arasındadır.

Muhasebe entegrasyonları ihtiyacının e ticaret firmaları tarafından gereksinim duyulmasını birkaç cümle ile açıklamanın doğru olacağı kanısındayız. Entegresyonun kelime anlamı bir bütünlüğün ifade edilmesidir. Burada ifade etmeye çalıştığımız muhasebe entegrasyonları ise e ticaret sitelerinin kullanmış oldukları muhasebe sistemlerin bütünleştirilmesini ifade etmektedir. Ürün tedariğinden başlayıp, satın alma konularına kadar birçok konuda yardım sağlayan bir sistemdir. E ticaret ile uğraşanlar bilir, eğer iyi bir muhasebe entegrasyonlarına sahip değillerse siparişleri alınan ürünlerin faturalarını keserken geçirdikleri atıl zaman sebebi ile siparişlerin müşterilerine ulaştırılmasında gecikme problemleri ortaya çıkabilmektedir. Bu durum sadece yeni siparişlerde değil, ürünlerin değişimi için e ticaret firmalarına geri gönderildiğinde de yaşanır. Hatta çok daha sancılı bir şekilde yaşanır. Stoklarını takip edemeyen e ticaret siteleri ise sürekli müşterileri ile bir didişme haline gelebilmektedirler. Müşteriler e ticaret sitelerinin yaşamını sonlandırma noktasına kadar gelebilecek türde şikâyetler gerçekleştirebilmektedir. Tüm bu sorunlarla baş etmek zorunda kalmak istemeyenler ise e ticaret sitelerinde muhakkak muhasebe entegrasyonlarına yer vermektedirler.

Muhasebe entegrasyonları e ticaret siteniz için doğru teknikler ile uygulanmış ise sipariş aldığınızda otomatik olarak stoklardan düşüşünü gerçekleştirip, depodaki ürün sayılarını revize edebilir bu sayede olası karışıklıkların da önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca muhasebe entegrasyonları müşteri kayıtlarını da gerçekleştirdiği için müşteri ve sipariş eşleştirilmesi gerçekleştirilir. Bu sayede tüm müşteriler yerine siparişi giren müşterinin ön plana çıkarılması amacına ulaşılmış olur. Muhasebe entegrasyonları hususunda firmamızdan destek almak istediğiniz her an siz kıymetli müşterilerimizin yanında olacağımızı bilmenizi isteriz. Ticari bir işletme olmanın sizlere getirilerinin avantajlı olması adına gereken hassasiyeti göstererek siteniz için uygun programların entegrasyonlarını sağlamaktayız. Bu sayede tüm işleriniz karmaşıklaşmadan ilerlemekte ve zamandan da ayrıca tasarruf etmektesiniz. Karmaşık işlerde insan gücü ile işin içinden çıkılamadığı için bu tarz uygulamaların kullanılması e ticaret siteleri açısından bir velinimet konumundadır.

Muhasebe entegrasyonları en çok e ticaret sitenizin kapasitesinin büyümesi ile önem kazanacaktır. Siz işlerinizi büyüttüğünüzde satışlarını gerçekleştirdiğiniz ürünleriniz de artacaktır. Dolayısı ile bu durumda eğer bir muhasebe entegrasyonu sağlanmamış ise işiniz oldukça zor bir hal alır. Ancak tam tersi entegrasyonu sağlamış iseniz zaman konusunda avantaj elde etmeniz mümkündür. Sizler de kazandığınız bu zamanı işlerinizin gelişimine vererek daha önemli işlere imza atmak isterseniz sizi de firmamızın engin tecrübelerinden yararlandırmak ve muhasebe entegrasyonları programlarımızı sizlere tanıtmak isteriz.

Organik Seo Hizmeti

Organik seo hizmeti alarak web sitenizi üst düzey bir sıralamaya dâhil etmeniz mümkün olmaktadır. Organikten kasıt her zaman için doğallıktır. Siteniz ne kadar doğal olursa ve sitenizde ne kadar abartıdan kaçınırsanız o derecede yükselmeniz mümkün olacaktır. İnternet ortamında sosyal medya hesaplarınızı da kullanarak hedef kitlenize ulaşmanız da bir nevi organik seo olarak adlandırılmaktadır. Web sitelerinizi müşterilerinizin istek ve ihtiyaçlarına yönelik hazırlamanız hedeflediğiniz kitleye ulaşmanız açısından önem arz etmektedir. Seo uyumlu özgün makaleler yardımı ile de müşterilerinize ulaşabilir, müşterilerinizi web sitenize yönlendirebilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken husus makale yazısı talep ederken doğru anahtar kelimelerin seçilmesidir. Firmamız bünyesinde görev yapmakta olan makale yazarlarımız bu hususta adeta biçilmiş kaftan diyebiliriz. Organik seo hizmeti almak istediğiniz her an sizlere sunmuş olduğumuz hizmetin içerisinde muhakkak surette makale yazımı hizmeti de bulunacaktır. Sizlerin doğru bir kitleye minimum süre içerisinde ulaşmasını sağlama amacını taşıyor olmamız firma olarak bilişim sektörü içerisinde kendi yerimizi belirlememizi de sağlamaktadır.

Organik seo hizmeti ile dijital ortamda nasıl gözükmek istediğinizi belirlemiş olursunuz. Sizin için önemli olan hususları belirledikten sonra hizmet almak istediğiniz konuları detaylı bir şekilde tarafımıza bildirmeniz halinde ihtiyaçlarınıza uygun bir hizmet sunulmaktadır. Web sitelerinizin hedef kitleye ulaşmasındaki en önemli rolü oynayan unsur ise anahtar kelime seçimi olmaktadır. Sitenizin pazarlamasını ne kadar doğru yaparsanız o oranda internet ortamında tanınırsınız. Web siteniz için olmazsa olmaz analizlerin kesinlikle atlanmaması gerekmektedir. Bu analizlerin gerçekleştirilmesi ile doğru bir çalışma yapılabileceği unutulmamalıdır. Her şeyden önce ürünlerinizin doğru bir şekilde analiz edilmesi gerekmektedir. Ürün analizinin ardından önemli olan bir diğer konu ise rakiplerin analiz edilmesidir. Rakiplerinizin sektördeki hareketleri sizin web siteniz için gerekli olan hareketlerinizi belirleyecektir. Hedeflerinizi doğru belirlemeniz ile de doğru bir seo çalışması ile bulunduğunuz sektörde istediniz alanda yerinizi almış ve koruyor olmanız mümkün olacaktır.

Organik seo hizmeti almadan önce firmamız ile yapacağınız görüşmelerde bazı konulara açıklık getirmenizi talep etmekteyiz. Bu konuları şu şekilde detaylandırmamız mümkün olmaktadır. E ticaret sitenizde ürünleriniz ile ilgili yeterince detaylı bilgi bulunmakta mıdır? Ürünleriniz web sitenizi ziyaret eden tüketicilerin dikkatini çekebilecek ölçüde midir? Ziyaretçi sayınızda bir tutarlılık mevcut mudur? Yoksa ziyaretçi sayınız bir gün çok yüksek bir gün çok düşük müdür? E ticaret sitenizin en çok ziyaret edilen alanı ana sayfa mı? Yoksa tüketici tüm sayfa ve kategorileri merak ederek dolaşıyor mu? E ticaret sitenize girmek isteyen müşterileriniz çok fazla beklemek zorunda kalıyorlar mı? Yoksa siteniz hızlı bir şekilde ziyaretçisi ile buluşuyor mu? Ve en can alıcı sorumuz e ticaret siteniz seo ile uyumlu mu? Google arama motorunda kaçıncı sayfada e ticaret sitenize ulaşılıyor? Bu sorular yağmurunu sizlere sıralamamızdaki amacımız organik seo hizmeti sunduğumuzda tüm soruların cevaplarını evet olarak alacağımızı bilmenizdir. Seo çalışması hususunda her daim kararlı bir yapıda olmamız sebebi ile siz değerli müşterilerimizin web sitelerini en iyi noktalara taşıyabilmek adına büyük bir gayret gösterdiğimizi bilmenizi isteriz.

Organik seo hizmeti almak istediğinizde öncelikli olarak mevcutta bulunan web sitenizi incelemeye almaktayız. İncelemelerimiz neticesinde siteniz ile ilgili eksikleri tespit ettikten sonra bir planlama dâhilinde hizmet sunmaktayız. Firmamız için önemli olan her daim doğru hizmet sunabilmektir. Sıradan bir seo çalışması yapmadığımızı, altına imzamızı attığımız her çalışmadan büyük katkılar sağlayabileceğinizi de ayrıca belirtmek isteriz. Sizler için ziyaretçi sayılarınızı takibe almaktayız. Buradaki amacımız ise ziyaretçilerin hangi sıklıkta sitenizi ziyaret ettiği, ziyaret edilme zaman dilimleri, ziyaretçilerinizin kimler olduğunu tespit etmektir.  Ziyaretçilerinizin daha fazla vakit geçirmesini sağlamak adına makale yazarlarımız tarafından hazırlanmış olan özgün makalelerin girişlerinin yapılmasını sağlayarak ziyaretçilerinizin dikkatini daha fazla oranda web siteniz üzerine çekmekteyiz. Web sitenizin hızını bir miktar daha arttırarak ziyaretçilerinizin ilgili e ticaret sitenizde daha fazla vakit geçirmesini sağlamaktayız. Google arama motorlarında son sayfalardan ilk sayfaya doğru hızlı bir şekilde ilerlemeniz için e ticaret siteniz ile uyumlu anahtar kelimeleri ön plana çıkarmaktayız. İnternet dünyasındaki yerinizi organik seo hizmetimizle daha da sağlamlaştırmanın elinizde olduğunu unutmayın.

Ödeme Entegrasyonları

Ödeme entegrasyonları bir e ticaret sitesinin olmazsa olmazları arasında bulunmaktadır. Düşünün ticaretle uğraşıyorsunuz ve ödeme almıyorsunuz. Böyle mantıksız bir sistemin olması öncelikle işletmenizi bitirme noktasına getirir. Dolayısı ile e ticaret hayatınız başlamadan noktalanır. Önceliğiniz her zaman için kurmuş olduğunuz web sitelerinizin mükemmel bir düzeyde çalışması olmalıdır. Aksi takdirde her daim kaybetmeye mahkûm olursunuz. Ödeme entegrasyonları e ticaret sitelerinde müşterilerinizle olan bağınızın daha da kuvvetlenmesine aracılık etmektedir. Bu sebeple bu alt yapının işi iyi bilen bireyler ve kurumlar aracılığı ile yapılması altın bir kural niteliğindedir. Ticaretin bir diğer adı da paradır aslında. Parasız ticaret yapıldığına şahit olduğunuzu düşünmüyoruz.

Ödeme entegrasyonlarını alışveriş yapan kişi olarak aslında nasıl bir işleyişe sahip olduğunu bilmemekteyiz. Örneğin kıyafet satın almak için herhangi bir e ticaret mağazasına giriş yaptığınız beğendiğiniz ürünleri sepete attınız ve sıra ödeme adımına geldi. Burada kurgulanmış öyle güzel bir adım bulunmakta ki siz ödeme yaptığınızda kargonuz elinize ulaşıncaya kadar satıcı konumunda olan e ticaret hesaplarına ödemeniz yansımamaktadır. Kargo gecikti, bir sorun yaşadınız e ticaret sitesinin ilgili sipariş bölümlerinden sipariş iptalini gerçekleştirdiğiniz anda ödemeniz size geri dönecektir. Tüm bu işleyiş işte ödeme entegrasyonları sayesinde gerçekleşmektedir. Satın aldığınız ürün kargo gecikmesine rağmen elinize ulaştı ise siz ödeme yapmadan yine firma ödemesine kavuşmayacaktır. Bu gibi durumlarda bazı müşteriler oldukça duyarlı davranmakta bazıları da “ben ürünümü aldım, ödeme yapmasam da olur” düşüncesi ile firmaları mağdur etmektedirler.

Ödeme entegrasyonlarında sistem öyle bir kurgulanmalı ki burada e ticaret sitesi sahipleri de ürün satış bedelini müşteri kargoyu eline alır almaz tekrar iptal konumundan ürün satışının aktif konumuna getirmelidir. Sistem açıkları sebebi ile bazı durumlarda e ticaret sitesi sahipleri mağduriyet yaşamaktadırlar. Bu mağduriyetlerin önüne geçilmesi adına yapılması gereken aslında oldukça basittir. Sistem kurgularının profesyonel şirketlere yaptırılması halinde en ufak bir hataya dahi mahal vermeden tüm sorunun üstesinden gelinebilmektedir. Maliyetten kaçıp, basit sistem kurguları ile alt yapınızın işlevlerini tam olarak yerine getirmek oldukça yanlış bir davranıştır. Sonuç itibari ile e ticaret de reel mağazalarda olduğu gibi kâr amacı güden şirketlerdir.

Ödeme entegrasyonları ile kredi kartı ile ödeme seçeneklerinin doğru çalışması gerçekleştirilmektedir. Müşterileriniz ürün alışverişi esnasında kredi kartı ile taksitli bir alışveriş yapacaksa yine tarafımızca entegre edilmiş sistem sayesinde kolaylıkla alışverişini gerçekleştirirken, sizler de e ticaret sitesi sahipleri olarak ödemenize kavuşmaktasınız. Bu noktada da yine hatalı alt yapı çalışmaları sebebi ile e ticarette mağduriyet doğuran farklı bir olaydan daha bahsetmek yerinde olacaktır. Gerek sistemsel, gerek internetin gidip gelmesinden kaynaklı olarak müşterileriniz bazı durumlarda alışveriş yaparken ürün hizmet bedelini kredi kartı ile ödemek istediklerinde güvenli kart satış ekranları ile karşılaşmaktadırlar. Buraya kadar her şey normaldir. Ancak güvenli satış şifresinin müşteriye gelmemesi, geç düşmesi halinde bazen müşteri şifreyi girdiğinde ödeme gerçekleştirmiş olmaktadır. Ancak sistem ödemenin gerçekleşmediği hususunda müşteriye bilgilendirme yaptığı için müşteri bir defa daha ödeme yapma gayreti içerisine girecektir. Bu durum ise sadece müşterilerin kredi kartı ekstreleri geldiğinde çok daha net bir şekilde anlaşılmış olacaktır.

Ödeme entegrasyonları gerçekleştirilirken, birkaç farklı entegrasyondan yararlanmanız mümkündür. Yararlanabileceğiniz sistemleri öğrenmek için firmamızda bulunan uzmanlarımız ile irtibat kurmanızı önermekteyiz. Tüm detayların tarafınıza ayrıntılı bir biçimde anlatılması halinde çok daha sağlıklı kararlar almanız mümkün olacaktır. Bu sebeple hiçbir zaman fikir almadan, danışmadan ve size sunulan sistemlerin işleyişi hakkında doğru bilgiler almadan karar vermemelisiniz. Verdiğiniz kararların tamamıyla e ticaretteki ticari hayatınızı etkileyebileceğini unutmamalısınız. Ödeme alamadığınız durumlarda “keşke” kelimesini kullanmak istemiyorsanız gelin tanışalım. Firmamız ödeme entegrasyonları hususunda bilgi sahibi olan personelleri hizmetinize sunmaktadır. Bu sayede sizler doğru bir hizmet almanın keyfi içerisinde kazancınıza bakarken firmamız da doğru bir hizmet vermenin mükemmel hisleri içerisinde çalışmalarına devam etmektedir.

Ödeme entegrasyonları son teknoloji kullanılarak gerçekleştirilen sistem alt yapıları olması sebebi ile bu konuda uzmanlaşmış olan personellerimiz teknolojik gelişimleri de sürekli takip ederek hizmetlerinde kusursuzluğu ön plana çıkarma gayreti içerisinde çalışmalarını sürdürmeye özen göstermektedirler.

Pazar Yeri Entegrasyonları

Pazaryeri entegrasyonları günümüzde birçok e ticaret sitesi tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Eski teknikler bir kenara bırakılarak günümüz teknolojisine ayak uydurulmaya başlanmıştır. Bu sayede sağlanan entegrasyon ile e ticaret siteniz ile herhangi bir ürün için gittigidiyor, sanalpazar, n11 gibi e ticareti teşvik eden sitelerden alışveriş yapmak gündeme gelmektedir. Pazaryeri entegrasyonları pazarlarda uygulanan fiyatlar arasında en uygununun bulunmasına olanak sağlamaktadır. Örneğin, anne bebek ürünlerinden prima bebek bezini en uygun fiyata arıyorsunuz. Karşınıza milyonlarca e ticaret sitesi çıkacaktır. Ancak bunların içinde öyle birkaç site bulunmaktadır ki uygulamış oldukları pazaryeri entegrasyonları sayesinde tüm pazaryerlerine ilişkin en ucuz fiyatı sizlerle buluşturmaktadır.

Pazaryeri entegrasyonları sayesinde satılan ürün aynı olsa bile farklı açıklama ve isimlerle müşterilerin aramasına olanak sağlamak amacı ile daha fazla bir şekilde tanıtımını gerçekleştirmek mümkündür. Satılan ürün fiyatında herhangi bir düşüş gerçekleştirdiğiniz an itibari ile entegrasyon sağladığınız Pazar yerlerinde de bu değişikliği görüntülemek mümkün olmaktadır. Pazaryeri entegrasyonlarının müşterilerine ve e ticaret sitesi sahiplerine sağladığı en önemli avantaj ise zaman ve maliyet avantajıdır.

Pazar yeri entegrasyonları hususunda olduğu gibi tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir işletme olmamız hususu ile konusunda uzman profesyonel personellerimiz sizlere destek vermeye devam etmektedir. E ticaret siteniz ile ilgili her türlü konuda iletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşım sağlayarak merak ettiğiniz konularda aydınlanmanız mümkündür. Pazaryeri entengrasyonları kullanıcısına stoklarının kontrol altında tutulması ve sürekli olarak güncel tutulması konusunda da avantaj sağlamaktadır. Satılan ürünlerinizin stoklarındaki değişmeler anında entegrasyon sağlanılan Pazar yerlerinde de değişim gerçekleştirecektir. Bu durumda birkaç siteyi bir arada yönetme imkânını da elde etmiş olursunuz.

Pazaryeri entegrasyonları e ticaret sitelerinde ürün satışı gerçekleştirirken kullanıcısına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Örneğin Giddigidiyor sitesini baz alırsak şunu söylememiz mümkündür. Ticari hayatına başladığı günden beri stoklarını depolarında bekletip, stokları azaldığında ya da tükendiğinde hemen başka pazaryerlerinden ürünlerin stoklarına girmesini sağlamaktadır. Bu durum ise tamamıyla pazaryeri entegrasyonları sayesinde gerçekleşmektedir. Bu durumda örneğin bir elektronik firmanız var ise ürünlerinizi rahatlıkla Giddigidiyor mağazasında satma imkânı bulabilmektesiniz. Bu sayede zaten ismi sıklıkla alışveriş için kullanılan bu sitede siz de birer başarılı satıcı olma konumuna erişmiş olursunuz. Artı bir maliyete katlanmadan, daha pratik bir biçimde bu imkâna sahip olursunuz.

Pazaryeri entegrasyonları e ticaret sitesi üzerinden sürekli satış gerçekleştiren işletmelerin sağ kolu gibidir diyebiliriz. Satışını gerçekleştirdiğiniz tekstil ürünlerini sadece kendi siteniz üzerinden müşterilerinize ulaştırmak daha zor olmaktadır. Ancak, yukarıdaki örneğimizde de olduğu gibi gittigidiyor gibi bir mağaza ile entegre olduğunuzda durum değişecek ve müşteri ağınızı genişletme imkânı bulabileceksiniz. Firmanızın sunduğu fiyatlar diğer firmalar ile kıyaslanma şansı bulacak, rekabet şansınız ve satış şansınız daha da artacaktır. Rakiplerinizin kampanyalarını, satış hacimlerini, başarılarını, memnun müşterilerin yorumlarını takibe alarak sizler de bir satış politikası uygulayabileceksiniz. Bu sayede müşterilerinize hiçbir zaman “ürün stoğumuz tükendi, stoklarımızda yok” kelimesini söylememiş olacaksınız. Pazaryeri entegrasyonları ile zamanı daha etkin ve verimli kullanabileceksiniz.

Pazaryeri entegrasyonlarının bir diğer avantajı ise sadece ticari ünvana sahip olan işletmeler için değildir. Örneğin el becerilerinizi kazanca çevirmek için evinizde yaptığınız ürünlerin satışını gerçekleştirmek istiyorsunuz. Bunun için sosyal medya hesaplarınızı kullandınız, bir e ticaret sitesi açtınız ama nafile, hiçbir başarı kaydedemediniz. Böyle bir durumda pazaryeri entegrasyonlarından yararlanarak yine örneğimizi gittigidiyor sitesi olarak verdiğimiz için ürünlerinizi gittigidiyor sisteminde dükkân açarak daha geniş bir kitleye ulaştırma şansı elde edebilirsiniz. Başlarda amatörce gerçekleştirdiğiniz satışlarınızı zamanla oldukça profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiğinizi görecek ve müşteri potansiyelinizi ve hedef kitlenizi maksimum düzeye çıkartabileceksiniz.

Pazaryeri entegrasyonlarının önem kazanması ile birlikte e ticaret konusunda kendinizi geliştirme imkânı bulabileceğiniz bir gerçektir. Satış konusunda başarılı olan gittigidiyor gibi siteler gün içerisinde milyonlarca kişinin ziyaretini almaktadır. Siz de ürünlerinizin tanıtımını ve satış hacmini arttırmak için böyle bir siteye başvuruda bulunabilirsiniz. Firmamız pazaryeri entegrasyonlarını online pazarlamaları daha kullanışlı hale getirmektedir. Pazaryerinde ürünlerinizin stok durumunu ve fiyatlarını sürekli güncel tutmalısınız. İşinizi basit bir şekilde büyütmeyi hedef almalısınız. Fiyatların karşılaştırıldığı sitelerden ziyade gittigidiyor gibi e ticaret siteleri daha büyük bir Pazar payına sahiptir. Bu konuda firmamız sizlere sunduğu özel hizmet ile gerek fiyat karşılaştırmalarının gerçekleştirildiği sitelerde gerekse gittigidiyor gibi e ticaret sitelerinde ürünlerinizin listelerde kolaylıkla görüntülenmesini sağlamak üzere reklamlarınızın oluşmasını sağlamaktadır. Pazaryeri entegrasyonları sayesinde tüm işlevlerin doğru ve hızlı bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Bu konuda sizlere hizmet sunarken aklınıza takılan her türlü konuda sizleri aydınlatmayı da ilke edinmiş bulunmaktayız.

Pazaryeri entegrasyonları sayesinde müşterilerinize hızlı bir şekilde ulaşma imkânı bulabilmektesiniz. Ürünlerinizi dilediğiniz e ticaret sitesinde dükkân açarak satma şansınız bulunduğu için gerek yurt içi gerek yurt dışı kanallarda da satışlarınızı gerçekleştirerek satış potansiyelinizi arttırma imkânı bulabilirsiniz. Açtığınız dükkânda satışlarınızı kolaylıkla takip edebilir, gelirlerinizi ve bütçenizi planlama şansı elde edebilirsiniz. Pazaryeri entegrasyonları ile açtığınız dükkânlarda ürün bilgileri, ürün özellikleri sürekli geliştirilmektedir. Stoklarınız ve satışlarınız ile ilgili raporlamaları kolaylıkla gerçekleştirme imkânı bulabilirsiniz.  Pazaryeri entegrasyonları sayesinde birden fazla yerde açmış olduğunuz e ticaret dükkânında satışa sunduğunuz ürünleriniz güncel hallerini tek bir tuş yardımı ile tüm satış kanallarında gösterme şansı elde edebilirsiniz. Satışlarınız ile ilgili olarak her satışınız sisteme kayıt edilerek, siparişleriniz ile ilgili rapor alma imkânınız bulunmaktadır. Firmamızın sunduğu uzman destekten yararlanmanız halinde tüm pazaryerlerinde isminizi hızlı bir şekilde duyurma imkânını sizlere verebilmemiz için sizleri de işletmemiz ile tanışmaya beklemekteyiz.

Pazaryeri entegrasyonlarının imkânlarından yararlanarak rakiplerinizin fiyat ve satış stratejileri hakkında bilgi sahibi olarak fiyat ve kampanyalarınızı güncel tutmanız halinde satış hacminizi arttırmanız mümkün olmaktadır. Firmamız yılların tecrübesi ile birçok ürün satışçısını hedeflerine hızla ulaştırabilmektedir. Firmamızın deneyimli ekibinden alacağınız hizmet neticesinde satışlarınızı hızla arttırmaya başladığınızdan itibaren en doğru kararı aldığınızın farkına varabileceksiniz. Firmamız Pazaryeri entegrasyonları hususunda gerçekleştirdiği en güncel alt yapı programları sayesinde sizlerin e ticaret sektöründe hızlı bir şekilde isim yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Pazaryeri entegrasyonlarının sunduğu imkânların başlıcaları;

  • Tüm Pazar yerlerine göre özelleştirilmiş olan fiyat reklamlarınızı yapabilirsiniz,
  • Satılan ürünlerin kategorilerine uygun bir şekilde reklamlarınızı yapabilirsiniz,
  • Siparişlerinizi aldığınız anda sağlanan entegrasyon ile stok güncellemesi imkânına sahip olursunuz,
  • Satılan ürünlerin stok durumları, fiyatlarındaki değişiklik durumları ile ilgili sürekli olarak güncellenme imkânına sahip olursunuz,
  • Çok daha fazla müşteri kitlesine ulaşma imkânına sahip olursunuz.

Bu imkânların tamamını tek başınıza gerçekleştireceğiniz bir e ticaret sitesi ile yapmanız mümkün olmayacaktır. Bu sebeple burada devreye giren pazaryeri entegrasyonları sayesinde günümüz koşullarında işinizde çok daha hızlı bir şekilde büyüme imkânınızın olacağı açık bir gerçektir. Mutlu müşteri ağınıza her gün bir yenisini daha ekleyebileceğiniz bir e ticaret ağına sahip olmak ise tamamıyla sizlerin tercihine bağlı olmaktadır. Bu tercihi firmamızdan yana yapmanız halinde sürekli gelişme gösteren internet alışverişi olgusu üzerinde olumlu etkiler yaratmanız mümkün olacaktır.

Pazaryeri entegrasyonları ile müşterilerinizden sipariş aldığınız anda stok durumları otomatik olarak güncellenecek örneğin satışta bulunan ürün sayısı 25 ise otomatik olarak 24 e düşecektir. Stok güncellemeleri her zaman için müşterileriniz ile sıkıntı yaşamamanız adına atılan en önemli adım olmaktadır. Çoğu e ticaret sitesinin müşterileri ile aralarının açılmasındaki en önemli etkenlerden bir tanesi de satılan ürünün stoklarda görünüp gerçekte olmayışıdır. Müşteri siparişi girer, sonrasında ürün onaylanır ve bekleme süreci başlar. Müşteriye verilen kargolama süresi de dâhil olmak üzere ulaşımının sağlanacağı zaman dilimi içerisinde müşteri eline ürün ulaşmadığında müşteri,  “acaba bu site dolandırıcı mı” diye düşünmeye başlar. Sürekli çağrı merkezinize telefonlar yağar. Ürünün akıbeti hakkında bilgi alınmak istenir. Verilen bilgiler ise bu durumda çok da iç açıcı ve açıklayıcı olmaz. Bu sayede bin bir emek ile kurmuş olduğunuz e ticaret siteniz birden itibarını kaybetme noktasına gelir. Bu sebeple tek başınıza internet satışı yaparken sistemlerinizin konusunda uzman ekipler tarafından kurulmasına özen göstermelisiniz.

Pazaryeri entegrasyonlarının sağlanması ile müşterileriniz ile aranızda hiçbir zaman soğuk rüzgârlar esmez. Bunun için ise her daim firmamızdan destek almanız mümkün olmaktadır. Pazaryeri entegrasyonlarını ne şekilde gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sağladığımız faydaları bizlerden dinlemek istediğiniz her an telefonun diğer ucunda olduğumuzu unutmayın.

Sosyal Medya Hesaplarının Kurulumu

Sosyal medya hesaplarının kurulumu e ticaret sitesi sahiplerinin çoğu zaman hafife aldığı bir konudur. Bu sebeple bu yazımızda hafife alınan bu konunun aslında ne kadar ciddi bir iş olduğu hususunu sizlere açıklamak istiyoruz. Danışman bir firma olarak e ticaret sitelerinizin çok daha iyi seviyelere ulaşmasını sağlama amacına yönelik olarak çalışmalarımızı sürdürdüğümüzü belirtmek isteriz. Sosyal medya sayesinde hedef kitleye çok daha kolay ve pratik yöntemlerle ulaşmanız mümkün olmaktadır. “Benim zaten sosyal medya hesaplarım var, yeterince reklamımı yapıyorum” diyenlerdenseniz yanılıyor olabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Hiçbir zaman profesyonel bir hizmetin yerini sizlerin amatörce gerçekleştirdiğiniz hizmetler tutmayacaktır. Bu sebeple gelin sizleri de firmamız tarafından verilen destek hizmetlerine dâhil edelim. Sosyal medya hesaplarının kurulumu ile ilgili olarak bilmeniz gerekenlerin başında hesabın e ticaret sitenizin amacına uygun olup olmadığıdır. Hesabınız eğer e ticaret sitenizin gerçek yüzünü yansıtmıyor ise, gerekli donanımlara ve görsellere sahip değil ise burada biraz durup düşünmeniz gerekmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz profesyonel hizmetlerimiz ile önceliğimiz hedef kitleye ulaşmada ana ölçü olan sosyal medya hesaplarınızın görsel olarak etkileyici niteliklerde olmasıdır. Sosyal medya üzerinde markanızın hızla duyulması için tek yapmanız gereken doğru bir sosyal medya hesabı oluşturmaktır. Bunu ise tek başınıza gerçekleştirmeniz mümkün olmayacaktır.

Sosyal medya hesaplarının kurulumunu gerçekleştirerek hedef kitlenizi belirlemekteyiz. Sosyal medya üzerinde bir strateji belirleyerek doğru bir yolda ilerlemenizi sağlamaktayız. Mevcutta kullandığınız bir hesabınız var ise bu hesabın tarafımızca yeniden planlama ve düzenlemesini gerçekleştirerek ulaşılmak istenen kitleye yönelik özellikler katmaktayız. Hedef kitlenin hesaplarınıza ulaşım sıklığı, hesaplarınız üzerinde aktif olarak kalma durumları da tarafımızca takip edilmektedir. Satışını gerçekleştirdiğiniz ürünler için belirli gün ve haftalarda düzenleyeceğiniz ödüllü yarışmalar kullanıcıyı sosyal medya hesaplarınıza dolayısı ile e ticaret web sitelerinize çekmeyi sağlayacaktır. Bunun için yine alt yapı çalışmaları tarafımızca dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerin fotoğraflarının güncel tutulması, yeni ürün fotoğraflarının sosyal medya hesaplarınıza eklenmesi hususunda destek vermekteyiz. Reklam yönetiminizi gerçekleştirerek reklamlarınız sayesinde daha fazla müşteri potansiyeline sahip olmanızı sağlamaktayız. Tüm bu işlemleri gerçekleştirirken bir yandan da ne kadar verim sağladığınızı görebilmek adına raporlama sistemimizi devreye sokmaktayız. Veri analizlerini gerçekleştirerek sosyal medya hesaplarınızın sıkı bir takibini gerçekleştirmekteyiz. Tüm bu hizmetleri firmamızın profesyonelliği ile harmanladığımızda sizlere sağlayacağımız maksimum faydanın siz dahi hayalini kuramayacaksınız. Bu sebeple her şeyden önce e ticaret sitelerinizi daha ileri boyutlara taşımak istiyorsanız sosyal medya hesaplarının kurulumu hususunda firmamızdan destek almanız yararınıza olacaktır.

Sosyal medya hesaplarının kurulumu ile sınırlı kalmayıp, kurulum sonrasındaki aşamalarda da sizlere destek veriyor olmamız sebebi ile tercih nedeni olarak sektörde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Unutmamalısınız ki sosyal medya günümüzün en iyi pazarlama yapılan alanlarının başında gelmektedir. Web sitelerinizin de önüne geçen bir pazarlama sistemi ile sadece sosyal medya hesaplarınız aracılığı ile gerçekleştirdiğiniz ürün satışlarının boyutunu gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız. Her yaştan insanın sürekli olarak internet dünyasında bulunan sosyal medya hesaplarında gezdiklerini düşündüğünüzde işin boyutunun aslında ne kadar büyük olduğunun farkına varmanız mümkün olacaktır. İşletmenizin en iyi şekilde reklamının yapılmasını ve satışlarınızın artmasını istiyorsanız, ilk başta sosyal medya hesaplarının kurulumunu profesyonel ekibimizden destek olarak sağlayabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarının kurulumu aşamasında ilk olarak karşınıza çıkan doğru bir strateji belirlenmesi işlemidir. Bunun için tek yapmanız gereken dikkatli bir şekilde bu işi kendi uzmanlığı ile bağdaştırmış olan firmamızdan destek almak olmalıdır. Firmamıza bu amaç için müracaat ettiğinizde önceliklerinizi öğrendikten sonra harekete geçmekte olduğumuzu belirtmek isteriz. Sosyal medya hesaplarınız satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerin tanıtımını en iyi şekilde yapmalı ki ziyaretçileriniz kısa bir süre içerisinde hızlı bir şekilde artsın. Ziyaretçileriniz artması ile sınırlı kalmayıp, ziyaretçileriniz tarafından kendinize yöneltilen soru, görüş ve öneriler için uygun bir alan oluşturulması gerekmektedir. Bu alan da yine danışmanlarımız aracılığı ile sosyal medya hesaplarınız üzerinde planlanmaktadır. Ürünleriniz örneğin anne bebek ürünleri ise tanıtımlarınızı da anne bebek gruplarında paylaşmanız daha fazla kapasitede müşteri ve ziyaretçi sayısına ulaşmanız mümkün olacaktır. Bu sebeple sosyal medya hesaplarının kurulumunun sadece kurulum aşamasından ibaret olmadığını kurulum ile birlikte dikkatle takip edilmesi gereken bölümlerin varlığının da olduğu ve profesyonel bir ekipten destek almanız gerektiğini unutmamalısınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

About Blog Admin

Bunlara Bakmak İster misiniz?

E- Ticarette Altın Alımı Arttı

E- Ticarette Altın Alımı Arttı 

E- Ticarette Altın Alımı Arttı Yasakların esnetilmesi ve normalleşme sürecinin başlaması sonrasında düğün hazırlıkları arttı, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir