E- Ticaret’te Sular Isındı

E- Ticaret'te Sular Isındı
E- Ticaret’te Sular Isındı

E- Ticaret’te Sular Isındı

Pandemi ile birlikte ticaretin internete taşınma hızı arttı ve E-Ticaret’te sular ısındı. 2018 yılında Alibaba’nın şirkete ortak olmasıyla beraber 1 milyar dolar değerlemeye ulaşan Trendyol, 2020 yılında 3,75 milyar dolar değere ulaşmıştı. Pandemi ile beraber artan E-Ticaret hacminden büyük bir pay alan Trendyol’un bugün ki değerinin 11.8 Milyar doların üzerinde olduğu tahmin ediliyor. Bu rakam Trendyol’un bugün Türkiye’ nin en değerli şirketi ünvanına sahip olması demek.

Trendyol’un bugün ki değerinin 11 Milyar doları aşması ve Hepsiburada’ nın Nasdaq’ da halka arz planları bugün E-Ticaret’ teki rekabetin son kullanıcıya avantajlı günler yaşatmasına sebep oluyor.

E-Ticaret alanında yaşanan büyük rekabetteki son gelişme Hepsiburada’ nın NASDAQ’ da halka arz olacak olması. Şirket 56 milyon 740 bin adet B grubu hissesini NASDAQ ile halka arz etmek üzere kolları sıvadı. Şirketin halka arzdan elde edeceği gelirlerle rekabetteki yerini korumaya çalışacağı düşünülüyor.

Hedeflere ulaşmak adına zararına satışlar

Türk Lirasının hızla değer kaybettiği bu günlerde teknolojik araçlara ulaşmak epey zorlaştı. Bu duruma ek olarak Ekran kartı pazarında yaşanan kıtlık öncelikle oyuncu ekipmanları pazarını etkiledi. Bu sıkıntılar sonucu büyük bir rekabet içerisinde hedeflerini tutturmak isteyen E-ticaret şirketleri hedeflerine ulaşabilmek için inanılmaz fiyatlar ve neredeyse hiç bitmeyen kampanyalar sunuyorlar. Eğer bir oyuncu ekipmanı veya cep telefonu ihtiyacınız varsa bu durum sizin için iyi bir fırsat olabilir.

About Blog Admin

Bunlara Bakmak İster misiniz?

E- Ticarette Altın Alımı Arttı

E- Ticarette Altın Alımı Arttı 

E- Ticarette Altın Alımı Arttı Yasakların esnetilmesi ve normalleşme sürecinin başlaması sonrasında düğün hazırlıkları arttı, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir