İkinci El Mobilya Pazar Yeri, Dekopasaj

Bence artık firmalar internet ortamında uzmanlık alanlarına göre ayrışmalı. Bunlardan biriside ikinci el mobilya pazarı olan Dekopasaj. Bence ikinci el kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşmalı. Bu sayede insanlar hem bir gün satabilmek umuduyla ürünlerini daha iyi muhafaza ederek kullanırlar hemde ihtiyacı olanlar gereksiz yere saçma sapan bedeller ödeyerek bir şeyler almamış olurlar. Birazda dekopasaj hakkında yazısına bakalım.

Dekopasaj Hakkında

Kullanılmış mobilyalar ve dekor ürünleri başka bir mekanda yeniden hayat bulduklarında hem değerlerine değer katıyor hem de yeni mekanlarına keyifli bir soluk getiriyor.

Günümüzde, yolunu ayırmak istediğin mobilyalarını satabileceğin yerler çok kısıtlı. Uygun bir vitrin bulsan bile doğru müşterilere ulaşamıyorsun. Almaya kalktığında ise düzgün, seçilmiş olanını bulmak için yorucu bir keşif gezisine çıkman gerekiyor.

Dekopasaj tam olarak bu yüzden bu ürünlere özel bir pazar yeri oluşturmaya karar vermiş. Kullanılmış mobilya avını keyifli bir keşif deneyimine dönüştürürken, satışı cazibeli hale getirdiklerini söylüyorlar. Daha iyi satış deneyimi, doğru ürünleri beraberinde getirdi. Doğru ürünler de doğru alıcıları.

Dekopasaj olarak, Türkiye’de kullanılmış mobilyanın alınıp satıldığı ve yeniden değerlendiği, 1 numaralı pazar yeri olmayı hedeflemektedirler.

İstersen kolayca mobilyanı sat, istersen bütçeni sarsmadan, mekanını yeni bir yuva bekleyen mobilyalarla buluştur veya sadece bir keşif yolculuğuna çıkmanızı hedefleyen firma müşterilerini web sitelerine davet ediyorlar.

Kurusucu Emir Tümen ‘inide Yakından Tanıyalım

Emir Tümen, 2001-2005 yılları arasında Pensilvanya Üniversitesi Uygulamalı Bilimler ve Mühendislik Fakültesi’nde, Elektrik Mühendisliği dalında lisans yaptı. 2005’te göreve başladığı Beko firmasında, dört yıl süreyle Proje Mühendisi olarak çalıştı. 2009’da Amerika’ya giderek, iş hayatına iki yıl ara verdi ve Stanford Üniversitesi’nde işletme master programına başladı. 2010 yazında Kaliforniya’da Apple’da iPhone4 Donanım Mühendisliği departmanında Proje Yöneticisi olarak görev aldı. 2011 yılında master programını tamamlayarak, Zürih’te bulunan Bain&Company danışmanlık şirketine, danışman olarak girdi. Bu deneyiminin ardından 2014’te Türkiye’ye döndü ve 2015 yılında melek yatırımcıların da desteğiyle, kendi girişimi olan Dekopasaj’ı kurdu.

Kendilerine girişimlerinde başarılar diliyoruz.

About Blog Admin

Bunlara Bakmak İster misiniz?

Instagram’ı Kullanarak Site Trafiğinizi Nasıl Artırabilirsiniz?

Instagram’ı Kullanarak Site Trafiğinizi Nasıl Artırabilirsiniz?

Instagram’ı Kullanarak Site Trafiğinizi Nasıl Artırabilirsiniz? Sosyal medya pazarlamasında sıkça kullanılan mecralardan biri de Instagram. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir