Lidl İspanya’da online yiyecek satıyor

Lidl bakkaliye ürünlerini İspanya’da satıyor. Taze yiyeceklerin teslimatı şu an için sadece Madrid’de mevcut. Ürünleri müşterilerin evlerine götürmek için Lidl, online yemek platformu Lola Market ile birlikte çalışıyor.

Bu ittifak ile Lidl, İspanya’da gıda ve taze ürün satışını, mağazalarındaki gibi aynı online fiyatlarla resmen başlattı. Servis Madrid’in merkezindeki Lidl mağazalarını kapsamaktadır, ancak yakında başkentin geri kalan kısmındaki süpermarketlere uzatılacaktır.

Önce Madrid’de, sonra İspanya’nın geri kalanında
Financial Food, Madrid’de yapılan ilk testten sonra Lidl’in çevrimiçi yiyecek satımını Lola Market’in faaliyet gösterdiği İspanya’nın diğer bölgelerine taşıyacağını belirtti. Bu online yiyecek platformu, yiyecek vermek için diğer süpermarket zincirleriyle birlikte çalışır, ancak bu zincirlerin çoğundan farklı olarak, Lidl ürünlerini çevrimiçi olarak fiziksel mağazalardaki fiyatla satacaktır.

Lidl müşterileri online yiyecek satın aldıklarında, siparişlerini aynı gün, bir saat içinde evde almayı veya farklı bir zaman seçmeyi seçebilirler. Tüm siparişlerin sabit bir nakliye ücreti vardır (4,90 €), bu nedenle kaç tane sipariş verdiğiniz veya satın alma hacminin ne olduğu önemli değildir.

Çevrimiçi yemekler hakkında daha fazla bilgi edinin
Lidl İletişim ve Dijital Direktörü Carlos González-Vilardell, işbirliğinin Alman süpermarket zincirinin çevrimiçi yiyecekler hakkında daha fazla bilgi edinmesini ve müşterilerin ihtiyaçlarını daha iyi anlamalarını sağladığını söyledi. “Lola Market, müşterilerine en iyi alışveriş deneyimini sunan pazar olarak diğer İspanyol online satış platformlarından sıyrılmayı başardı.”

About Blog Admin

Bunlara Bakmak İster misiniz?

Markanız İçin Dijital Ajans Seçmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Markanız İçin Dijital Ajans Seçmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Markanız İçin Dijital Ajans Seçmeden Önce Bilmeniz Gerekenler E-ticaret firmanızın internet üzerinde pazarlama çalışmaları için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir