Migros İsviçre’de Swiss Post ile ödeme almaya başladı

Migros, müşterilerinin İsviçre’deki birçok Migros mağazasından online satış yapmaktadır. Süpermarket devi bu yeni hizmeti mümkün kılmak için Swiss Post ile ortaklık kurdu.

Yeni satın alma ve tahsil hizmeti İsviçre genelinde 300 şubede sunulacak. İşbirliği, İsviçre Post’un Orta Avrupa ülkesinde posta servislerine erişim noktalarının sayısını sürekli olarak genişletmeye çalışmasının bir sonucudur.

Süpermarkette ürün gönderip alma

Ortaklık sonucunda, Migros süpermarket zincirinden müşteriler şimdi ülke çapında yaklaşık 300 Migros süpermarkette ürünlerini gönderip alabilirler. Servis, müşterilerin Migros markasından ürün satın almalarını ve mağazadan almalarını sağlayan, Migros’un mevcut PickMup servisine entegre edilmiştir.

“Yoğun ve ülke çapındaki şube ağına sahip olan Migros, bizim için ideal bir ortaktır”, diye belirtti Swiss Post’taki PostalNetwork’ün başkanı Thomas Baur. “Müşterilerimizin olduğu yerde olmak istiyoruz ve bu teklifle bunu tamamen yapabiliriz.”

Swiss Post, 2018’de 138 milyon ürün teslim etti

Geçen yıl İsviçre Post, 138 milyon ürün teslim etti ve bu rakam 2017 yılına göre% 6,7 arttı. Aynı zamanda Migros, satışlarının 25,4 milyar Euro’ya ulaştığını gördü. Süpermarket zinciri, çevrimiçi ve fiziki mağazalarını geliştirmek de dahil olmak üzere operasyonlara 1,3 milyar euro yatırım yaptı. Migros’un çevrimiçi satışları yüzde 7 artarak 1,88 milyar Euro’ya yükseldi.

About Blog Admin

Bunlara Bakmak İster misiniz?

Markanız İçin Dijital Ajans Seçmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Markanız İçin Dijital Ajans Seçmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Markanız İçin Dijital Ajans Seçmeden Önce Bilmeniz Gerekenler E-ticaret firmanızın internet üzerinde pazarlama çalışmaları için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir